Künye

YAYIN SAHİBİ

Haberberzamani.net

Genel Müdür

Ayşe Duygulu Aydın

Genel Müdür Yardımcısı

Mehmet Duygulu

Sorumlu Kişi

Hacer Duygulu

Haber Editörleri / News Editors

Melisa Türkkızı

Melisa@haberzamani.com

Serap Aytunç

Serap@haberzamani.com

Fırat Terlemez

Fırat@haberzamani.com

Rüya Zamanı

Ruya@haberzamani.com

Sümeyye Kocaöz

Sumeyye@haberzamani.com

Telif

ajansduygulu@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Kocaöz Hukuk Bürosu

Av. Nuri Kocaöz

Bu yayın dijital satış ve operasyonları

Haberzamani.net tarafından yönetilmektedir.

ADRES

Esenyurt/İSTANBUL

Haberzamani.net'de yayınlanan yazı, haber ve

fotoğrafların her türlü telif hakkı

Haberzamani.net'e aittir.

Kuruluştan izinsiz kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

YASAL UYARI: Haberzamani.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Haberzamani.net’e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Haberzamani.net web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

haberzamani.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Haberzamani.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Haberzamani.net This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on are opened on a new page. Haberzamani.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.