TikTok'da büyük rezalet! 3 Çocuk Annesi Karagül'ün Son Yaptıkları Yaptıkları Ortaya Çıktı!

TikTok'da büyük rezalet! 3 Çocuk Annesi Karagül'ün Son Yaptıkları Yaptıkları Ortaya Çıktı!

TikTok'da büyük rezalet! 3 Çocuk Annesi Karagül'ün Son Yaptıkları Yaptıkları Ortaya Çıktı!

TikTok platformunda "Karagül" kullanıcı adıyla içerik paylaşan Merve C., çocuklarına yönelik fiziksel şiddet iddialarıyla gündeme gelmişti. Sosyal medyadan gelen yoğun tepkilerin ardından Merve C., gözaltına alındı. 3 çocuğu ise devlet korumasına girdi.

TikTok platformunda 'Karagül' adıyla yayın yapan ve canlı yayın sırasında çocuklarına şiddet uyguladığı ve kafasını kapıya çarparak yaraladığı olay, Merve C.'nin adını geniş kitlelere duyurdu. Bursa'da yaşayan Merve C.'nin çocuklarına karşı sergilediği şiddet içeren yayınları kamuoyunda büyük tepkilere neden olmuştu.

KÜÇÜK KIZI KANLAR İÇİNDEYKEN YAYINA DEVAM ETMİŞTİ

Oğlunun kafasını kapıya çarpması sonucu yaralanmasına rağmen yayına ara vermeden devam eden Merve C., izleyicilerin eleştirilerine de cevap verdi. Çocuklarına yönelik şiddetin yanı sıra yaptığı skandal açıklamalar ve Atatürk'e hakaret içeren sözleriyle de Karagül gündeme geldi.

CANLI YAYINDA GÖZALTI

Kafasını çarpıp yaralanan oğlu M'yi kucağına aldıktan sonra yayınını sürdüren kadının hastaneye gidip geldikten sonra iki çocuğunu da yeni tanıştığı komşusuna bırakıp yemeğe çıktığı öğrenildi.

Yemek yerken de yine canlı yayın açan kadın, polisleri görünce ise adeta şok geçirerek "TikTok benim gelir kapım. Beni şikayet edenlerden şikayetçiyim" dedi. M.C., gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

ÜÇ ÇOCUĞU DEVLET KORUMASINA ALINDI

Bir lokantada yemek yerken yaptığı canlı yayın sırasında gözaltına alınan Merve C., Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında 3 çocuğunun da devlet korumasına alınmasına neden oldu.

ÇOCUKLARI ALINDI CANLI YAYINA DEVAM ETTİ

Çocuklarının devlet korumasına alınmasının ardından bile canlı yayınlar yaparak duygu sömürüsüne devam eden Merve C., sosyal medya üzerinden hedef gösterdiği basını suçladı ve yapılan haberlerin çocuklarının elinden alınmasına sebep olduğunu iddia etti. Canlı Yayın esnasında gelen polisler tarafından tutuklandı. 

NE OLMUŞTU

3 çocuk annesi Karagül’ün TikTok’taki yayınlarında çocuklarına psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığı iddia edilmişti Ayrıca Karagül canlı yayın açmak için oğlunu banyoya kilitlediği de öne sürülmüştü. Oğlunun kafasını kapıya çarpıp yaralanmasına rağmen yayına ara vermeyen Karagül hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Bu olayın ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Karagül hesabının sahibi olarak bilinen Merve .C. hakkında soruşturma başlatıldığını duyurmuştu.

KANLAR İÇNDEKİ ÇOCUĞUNA BAKMAK YERİNE YAYINA DEVAM ETMİŞTİ

Oğlunun kafasını kapıya çarpıp kanlar içinde kalmasına rağmen yayınına devam eden Karagül’ün, “Arkadaşlar ambulans çağırdım geliyor” dediği duyulmuştu. Küçük çocuk acı içinde ağlarken, “Elim ayağım titriyor” demesine rağmen Karagül canlı yayına ara vermemişti.

Öte yandan hastane dönüşü yeniden canlı yayın açan Karagül taksiye bineceklerini ve krem alacak parasının olmadığını söyleyerek para istemeye devam etmişti.

asdvxbvnfdhdsdrqeagdnhgrad.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.