1. HABERLER

  2. KELEBEK

  3. Serdar Ortaç'tan Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklama
Serdar Ortaç'tan Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklama

Serdar Ortaç'tan Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklama

Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık’a konuşan Serdar Ortaç Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisini anlattı. Bakın neden seviyormuş?

A+A-

"Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım gibi geliyor" diyen Serdar Ortaç çok konuşulacak politik açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı, "Şu anda Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var, onu çok seviyor ve takdir ediyorum" ifadelerini kullandı.

Muhalifler tarafından lince uğradığını söyleyen şarkıcı Serdar Ortaç, "Ülkemizin dünyada yükselişte olmasında Erdoğan’ın katkısı büyük. Şu an Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var. Cumhurbaşkanımızı hem kişiliğinden, hem icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyorum ve takdir ediyorum” diye konuştu.

"İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi"

"Ekonomi kötü, kimsede para yok’ diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği" ifadelerini kullanan Serdar Ortaç, sözlerini şöyle sürdürdü: Daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri.

KANAL İSTANBUL'U DESTEKLİYORUM HARİKA BİR PROJE

Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz. Kanal İstanbul'u destekliyorum, harika bir proje. Tabii bence diyorum. Başkası böyle düşünmeyebilir, ben saygı duyuyorum böyle düşünmeyenlere. 

"Kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyorlar"

Ama belli kesimler kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyor. Lütfen bırakalım böyle yapmayı. Birbirimizin düşüncelerine saygı duyalım.

OFİSİMDE ATATÜRK RESMİ VAR SEVGİM SAYGIM SONSUZ

Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık’a konuşan Ortaç açıklamalarına şöyle devam etti: Sosyal medyada muhalifler tarafından linç edildim. 

'Buna bir daha reklam vermeyin' diye paylaşım yapanlar bile oldu. Ne istiyorsunuz ekmek paramdan? Sırf düşüncemi dile getirdim diye böyle de yapılmaz. 

Benim ofisimi görüyorsun, duvarımda Atatürk'ün resmi var. Ona olan sevgim ve saygım sonsuz... Atatürk; cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder.

CUMHURBAŞKANI'NIN KİŞİLİĞİNİ TAKTİR EDİYORUM

Cumhurbaşkanımızı da hem kişiliğinden, hem de icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyor ve takdir ediyorum. Ne var bunda? 

"Erdoğan'ın yaptıklarını ne ile ölçeceğiz?"

Erdoğan'ın ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? Muhalifler 'Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin' diyorlar Erdoğan'ın yaptıklarını. Ne ile ölçeceğiz? 

"Avrupa'daymışım gibi geliyor"

Benim hayat kalitemi artırdı mı bu yatırımlar? Evet, rahat yaşamam için gerekli bunlar. Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım gibi geliyor.4

"Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var"

Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. 

Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum. 

Türkiye'ye çok önemli yatırımlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Mesela Kanal İstanbul'u destekliyorum, harika bir proje. Tabii bence diyorum. 

Başkası böyle düşünmeyebilir, ben saygı duyuyorum böyle düşünmeyenlere. Ama belli kesimler kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyor.

Lütfen bırakalım böyle yapmayı. Birbirimizin düşüncelerine saygı duyalım.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.