Personel alımı başladı! 15 gün içinde...

Personel alımı başladı! 15 gün içinde...

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız...

İstanbul Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına eleman alıyor. Üniversite 35 öğretim üyesini bünyesine katacak. 

Tıp fakültesi,Hukuk Fakültesi,Edebiyat Fakültesi,Fen Fakültesi,İktisat Fakültesi,Su Bilimleri Fakültesi,İlahiyat Fakültesi,Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Devlet Konservatuvarı bölümlerine öğretim üyesi alıyor.

Başvuru detayları belli oldu. Adaylar üniversitenin istediği bilgi ve belgeleri CD veya taşınabilir bellek ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birimlere yapılacak.Posta ile başvuru yapanların başvuruları geçersiz olacak. 

Atılım Üniversitesi öğretim üyesi/öğretim görevlisi/araştırma görevlisi almak için ilan verdi. Belirtilen koşulları taşıyan adaylar www.atilim.edu.tr adresine, istenilen belgeleri bir dilekçe ekinde ilanın yayımlandığı tarih itibarı ile 15 gün içerisinde ilgili “Dekanlıklara” şahsen veya posta yolu ile başvurabilir. 

Süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak. Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı sonuçları web sayfasında yayınlanacak ayrıca adaylara bir belge gönderilmeyecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.