Melania Trump, ABC News'e özel röportaj verdi

Melania Trump, ABC News'e özel röportaj verdi

Melania Trump "Dünya Haberleri Bu Gece" Haftasonu Çapa ve Baş Ulusal İşler Muhabiri Tom Llamas ile ABC News özel röportajı için haftaya havaya çıktı.

Ünlü özel ilk bayan, Beyaz Saray'ın medya parıltısından kaçarken küresel spot ışığında onun yerini bulmaya çalıştı . Halen Afrika'nın dört uluslu bir turnesinde.

O, “En İyi” inisiyatifini ve yönetimin Afrika kıtasındaki ABD yardımının olumlu etkisi olarak gördüğü şeyi vurgulamaktadır - yardım Başkan Donald Trump yüzde 30'luk bir kesim yapmayı önerdi.

(DAHA FAZLA: İlk bayan Melania Trump, ilk büyük solo yurtdışı gezisi için Afrika'ya yola çıktı)

Melania Trump, Afrikalı bir hastanede anneleri ve çocukları ziyaret etti, Malawi'deki okul çocuklarıyla uğraştı ve Cape Coast Kalesi'nde "dönüşü olmayan kapı" da bir çelenk koydu - Afrikalıların gemilere tıkamadan önce gördükleri son nokta köle olmak için Amerika'ya gönderildi.

Salı günü Gana'da, 2009 yılında kıtayı ziyaret eden 44. başkanın adını taşıyan "Obama Salonu" nu ziyaret etti.

FOTOĞRAF: İlk bayan Melania Trump, Washington, DC'deki 7 Mayıs 2018'deki Beyaz Saray'ın Gül Bahçesi'nde konuşur.  Trump, etkinlik boyunca Be Best programı olarak bilinen yeni girişimlerini özetledi.

SLIDESHOW: Yıllar boyunca Melania Trump

Lilongwe, Malawi'deki ilkokulda, Melania Trump okul malzemeleri bağışladı ve öğrencilerle etkileşime girdi. Bir öğrenci korosu ona, "Hoşgeldin, hoşgeldiniz, hoşgeldiniz. Bugün mutluyuz, seni gördüğümüze sevindik."

Ayrıca Malavi'nin ilk hanımı olan Gertrude Maseko ile özel bir toplantı yaptı.

“Bana burada olduğun için teşekkür ederim ve güzel bir sıcak karşılama için teşekkür ederim,” Melania Trump Malavi'deki okulda söyledi. "Amerika Birleşik Devletleri'nin çocuklara sağladığı başarılı programları görmek için burada olmak istedim. Onları" En İyisi "olmak için eğitirken ve gelecek nesiller için eğitimli yetişkinlere yetiştiniz.

(Melania Trump, siber zorbalığa karşı konuşuyor)

Donald Trump henüz Afrika kıtasını cumhurbaşkanı olarak ziyaret etmedi. Beyaz Saray niyetinde olup olmadığını söylemedi.

Karısının yolculuğuna şu ana kadar olumlu bir inceleme yaptı.

Cumhurbaşkanı Salı günü yaptığı açıklamada, "İlk bayan olarak harika bir iş çıkardı, size söyleyeceğim - gerçekten harika" dedi. "Ve bunun kolay bir iş olduğunu mu düşünüyorsun? Bu kolay bir iş değil. Bu zor bir iş. Harika."

Donald Trump bu yılın başlarında Haiti'den göçmenler veya Afrika'daki milletler hakkında “s --- delik ülkeler” olarak adlandırdıkları zaman çok farklı bir görüş sunmuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.