Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
HABERZAMANİ.NET
İNTERNET VE MEDYA HİZMETLERİ 
İLETİŞİM TİCARET LTD ŞTİ

MEHMET DEMİRBİLEK
info@haberzamani.net
GSM: +90 507 220 12 10

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
İsmail Demirbilek 
mail: ismail.demirbilek@haberzamani.net

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Nurullah Göbekli
mail: nurullah.gobekli@haberzamani.net

Eda Nur
mail: eda.nur@haberzamani.net

Büsra Türkmen
mail: busra.turkmen@haberzamani.net

GECE EDİTÖRÜ / Night Editors
Koray Vardar
mail: koray.vardar@haberzamani.net

REKLAM REZERVASYON
info@haberzamani.net

ADRES/ Addresse
Balat Mahallesi, İsmailağa sokak 34/2 İSTANBUL/TURKEY

 GSM  :    +90 507 220 12 10
Email : info@haberzamani.net
( Hafta İçi: 08:00 – 18:00)

E-Posta / E-Mail
info@haberzamani.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI - haberzamani.net'de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. haberzamani.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, haberzamani.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigtht 2018 haberzamani.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberzamani.net'e aittir. haberzamani.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberzamani.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. haberzamani.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberzamani.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY 
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on haberzamani.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on haberzamani.net are opened on a new page. haberzamani.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şarkıcı Gülşen, 7 Ayda 14 Milyon TL Kazanacak
Şarkıcı Gülşen, 7 Ayda 14 Milyon TL Kazanacak
Ünlü Oyuncu Bruno Ganz, Hayatını Kaybetti
Ünlü Oyuncu Bruno Ganz, Hayatını Kaybetti