Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Mehmet Demirbilek

ajansmedya123@gmail.com

 
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

İsmail Demirbilek

ismail@haberzamani.net
 
Editörler / Editors

Büşra Türkmen 

Busra@haberzamani.net

Nurullah Göbekli

nurullah@haberzamani.net

Eda Nur Karahan

eda@haberzamani.net

Koray Vardar

koray@haberzamani.net

 
İstanbul Temsicisi 

Muhammet Ensar Aksu

Mehmet Öztürk

Dış Temsilcilikler

(Stockholm / İSVEÇ) Temsilci

Şener Gültekin

 
Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Murat Turgut

 
Mali Müşavir / financial advisor

Esra Demirbilek
 
Reklam /  Advertise

VAAV Medya

 
Adresiniz

Balat Mahallesi ismailağa sokak 34/2 İSTANBUL
05072201210

E-Mail  Adresiniz

info@haberzamani.net 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Gazisoft Haber Yazılımı 
 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. haberzamani.net olarak Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

©Copyrigth 2017 haberzamani.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberzamani.net’e aittir. haberzamani.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haberzamani.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberzamani.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberzamani.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberzamani.net. However, sometimes the haberzamani.net uses third parties to process your information.

haberzamani.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberzamani.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberzamani.net we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberzamani.net and its services. When you use haberzamani.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberzamani.net cookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seren Serengil, Eylem İpek ile  Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Seren Serengil, Eylem İpek ile Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı