Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mehmet Demirbilek

ajansmedya123@gmail.com

 
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
İsmail Demirbilek
ismail@haberzamani.net
 
Editörler / Editors
Tuğba Civik
Eymen Arslan
 
İstanbul Temsicisi 
Muhammet Ensar Aksu
Eslem Öztürk

Dış Temsilcilikler

(Washington / ABD)
Temsilci

Anter Cyrus

(Stockholm / İSVEÇ)
Temsilci

Şener Gültekin

(Berlin / ALMANYA)
Temsilci

Efraim Şit

 
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Murat Turgut
Nurgül Özcan 
 
Mali Müşavir / financial advisor
Esra Demirbilek
 
Reklam /  Advertise
Cemre Reklam 
 
Adresiniz
Balat Mahallesi ismailağa sokak 34/2 İSTANBUL
05072201210

E-Mail  Adresiniz
ajansmedya123@gmail.com
 
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Gazisoft Haber Yazılımı 
 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. haberzamani.net olarak Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site adı harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

©Copyrigth 2017 haberzamani.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberzamani.net’e aittir. haberzamani.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haberzamani.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberzamani.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberzamani.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberzamani.net. However, sometimes the haberzamani.net uses third parties to process your information.

haberzamani.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberzamani.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberzamani.net we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberzamani.net and its services. When you use haberzamani.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberzamani.net cookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı"
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı