2018 Kış Modasında Feminen İzler

2018 Kış Modasında Feminen İzler

Geçtiğimiz yıllarda sık sık rastladığımız oversıze kalıplı giysileri bu yıl dolaplarınızdan çıkartacaksınız. Artık bayanları daha Feminen görüntüler bekliyor. Geniş kalıplar ve salaş görünümler yerine artık, daha çekici ve bele vurgu yapan tasarımlar 2018 kış modasında yerini alıyor.

Aksesuarlarda ise plastik devri kapanmıyor tam tersine kış kombinlerin de sıra dışı bir görünüm oluşturarak daha Feminen gözükmenizi sağlıyor. Kıyafetlerinizi ön plana çıkartan bu plastik ayakkabı ve çantalar bu sene de oldukça moda.

Sadece Feminen bir görüntü ile 2018 yılına giriş yapmak olmaz tabiki, uzay çağına geçmişken moda da bu çağın etkilerini yavaş yavaş görmeye başlıyoruz. Uzay çağını yansıtan metalik renkler, gözlerimizi kamaştıracak kombilerle modayı ele geçiriyor. Özellikle spor dış giysiliklerde bu metalik renkleri sık sık 2018 kış aylarında göreceğiz.

Denime Denimle Kombin

Denim kumaş moda sektörünü ele geçirmiş bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Sadece pantolonlarda görmeye alıştığımız denim kumaş artık üst giyimde de sık sık karşımıza çıkıyor. Özellikle denime denimle oluşturulan kombinler bayanların güzelliğini sergilemek için âdete uyum içerisinde bir görünüm oluşturuyor.

Daha çekici ve cool görünüm elde etmek isteyen bayanlar bu kış denim dış giysiliklerin altına denim pantolon giyerek, dikkatleri üzerlerine toplayabilirler. Özellikle salaş bir tarza sahip olan bayanlar bu tarzlarından ödün vermeden daha cool bir görünüme bu kombilerle kolaylıkla ulaşabilirler.

Spor bir tarzda ilerlemek isteyen bayanlar için ise moda da doz aşımı gerçekleşiyor. Kürklü spor dış giysilikler ile görünümünüzü aykırı bir spor tarza ulaştırabilirsiniz. Özellikle kış aylarında seçtiğiniz bu kürklü spor dış giysilikler sizlerin aurasını anında değiştirecek. Ayrıca klasik pastel renkler yerine bu yıl kışı daha cıvıl cıvıl renklerle geçireceksiniz. Soğuk kış günlerinde bu sıcak tasarım renkleri içinizi ısıtacak. Daha dinamik kombinler ile kış aylarınız renklenecek.

Şapka Tasarımlarına Şapka Çıkartacaksınız

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları olan şapka ve bereler bu yıl oldukça farklı bir tarzda kombinleriniz de yer edinecek. Sıra dışı ve rengârenk tasarımlar, adeta hayal gücünüzü zorlayacak cinsten. Özellikle boyut olarak küçük kuplar yerine daha abartılı görsellerdeki şapka kullanımı bu kış daha çok olacak.

Eğlenceli bir 2018 kışı için bu aksesuarlar sizleri daha dinamik gösterecek. Parıltılı renklerin ve işlemelerin çok fazla yer verildiği şapka modelleri ile soluk, gri kış aylarına adeta ışıltı olacaksınız. Kombinlerinizi rengârenk, ışıltılı şapkalarınız ile tamamlayarak neşeli, sıcak bir tarz oluşturabilirsiniz.

Özellikle spor tarzda giyinmeyi seven bayanlar bu tasarımlara bayılacaklar. Örgü modellerin bile sıra dışı tasarımlarla öne geldiği bu yıl, oldukça eğlenceli kombinler dolabınızda yer edinecek. Turkuaz, turuncu, mor, pembe, sarı, yeşil gibi canlı, dinamik renkler ile teninizi buluşturan 2018 kış modası ile anında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 

Kaynak : haberzamani.net

Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
şule     2018-01-11 kot pantolonuma omuz üstü ceketler almalıyım artık :)))
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?
Serdar Ortaç'tan Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklama
Serdar Ortaç'tan Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklama