Klavye Mücahitliği Bitmeli
Bilal Yavuz

Klavye Mücahitliği Bitmeli

Üst aklın uşağı Micheal Rubin, uzun dönemden beri Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alıyor. Özellikle Bağdadi ve sayın Cumhurbaşkanı arasında bir bağ kurmaya çalışıyor. Bu parti meselesi değildir. Bu gavur, aslında ülkemizi hedef alıyor, milletimizi terörist göstermeye çalışıyor.

Dikkatli bakın. Üst akıl tarafından dizayn edilen DAEŞ terörünün yüzlerce teröristi yüzlerce şahsın kafasını keserken, milyonlarca askeriyle Batı orduları milyonlarca müslümanı ve insanı bombalarıyla yaktı.

Medya sürekli İslamcı maskeli teröristleri pompalarken, ortadoğuyu bombalayan savaş uçaklarını kanallarında göstermiyor bile!

Müslümanlar olarak artık haçlı ordusuyla anladığı dilden konuşmalıyız.

Gazâ ahlakından ayrılmadan bunu başarabiliriz.

Akparti hala Filistin için güçlü bir Türkiye tezinin arkasına saklanıyor.

Sloganların ardından değişen tek şey 15 yılda yükselen -dindar- burjuvanın cüzdanlarının daha kabarık hale gelmesidir.

Yakında Filistin kalmayacak bu gidişle. Müslüman tükenecek vatanımızın Filistin parçasında. O gün ülkemizin füzyon bombaları olsa ne yazar! Gayrı nasıl hak iddia edilecek!

Siyonist İsrail için sıradaki vadedilmiş toprak, Anadolu… Yılanın başını bugün küçükken ezmezsek yarın nükleer silahlarıyla çocuklarımızın karşısına çıkacaktır. Çünkü bunu kendisine itikad düsturu edimniş dünyanın en destekli terör örgütünden bahsediyoruz!

Silkelenmeliyiz. Silahlanmalıyız. İslam ordusunu acilen oluşturmalıyız.

Hakiki müslüman liderler Arabistan halkına Suud kamburundan kutulması için lojistik destek sağlamalı. Katil İran devletiyle ortak hedef siyonizm karşısında işbirliğine gitmeli. Rusya’yı kullanılmadan kullanarak yanımıza almalı.

ABD-AB-İsrail şeytan üçgeni gittikçe hedefine yaklaşıyor. Müslüman vatanları tamamen ele geçirmek üzere bu deccal sistem!

Şeytana karşı bizi toparlama gücüne sahip ama rahatına düşkün müslüman liderler sorumluluğunu yerine getirmiyorsa, ya Kahhar zikrinden başka ne söyleyebiliriz? Zaman daralıyor. Bugün dur demezsek çeyrek asra savaş kapımızı çalacaktır. O gün hiç hazırlık olmayacak bu ahvalle. Uyanmalıyız…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Aynı Yatakta Poz Verdi
Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Aynı Yatakta Poz Verdi
Yeşim Ceren Bozoğlu fit haliyle büyülüyor
Yeşim Ceren Bozoğlu fit haliyle büyülüyor