1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Halkbank 6 Ay Ertelemeli 30Bin TL Bayram Kredisi! İnternetten Başvurular Başladı…
Halkbank 6 Ay Ertelemeli 30Bin TL Bayram Kredisi! İnternetten Başvurular Başladı…

Halkbank 6 Ay Ertelemeli 30Bin TL Bayram Kredisi! İnternetten Başvurular Başladı…

Halkbank “sosyal hayatı destek kredisi” kapsamında kampanya yenilendi. Yapılan güncelleme ile bayram öncesinde evini yenilemek isteyenler eve eşya almak mobilyası eski olanlara değiştirmek için büyük fırsat sundu.

A+A-

Yapılan açıklamada küresel pandemi normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatı canlandırma ile birlikte müşterilerin gereksinimlerini karşılamak amacıyla 0.55’den başlayan fiyatlarla 6 ay ödemesiz dönem hakkı tanınarak 60 ay vadeli 30.000 TL kredi verilecek… Sosyal Hayatı Destek Kredi ile pek çok vatandaş rahatlayacak...

Düzenlenen kampanya ile bayram öncesinde anlaşmalı firmalar üzerinden alışveriş yapan müşterilerine yüzde 0.55 faiz oranı ile bayram kredisi kullanma imkanı sağlanıyor. Anlaşmalı firmalar ile faturalı alışveriş yapanlara 0.55 diğer firmalardan alışveriş yapanlara ise 0.82 oranda kredi dağıtılacak başlatılan kampanya ile bir kolaylık daha halka sunuldu ve sosyal hayata destek kredi çekmek isteyenler online başvuru yapma şansı elde edebilecek. İşte kredi ile ilgili merak edilenler

Halkbank Faiz Oranı

Halkbank sosyal hayat destek kredi paketi dolayısı ile anlaşmalı olan firmaya da bayilerden ürün alınması halinde müşterilere 0.55 oranında anlaşmalı olmayan firmalardan ürün alındığı takdirde 0.82 faiz oranı ile kredi imkanı sağlanıyor. Krediye başvuru Halkbank şubelerinden resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilecek.

Halkbank Sosyal Destek Kredisi Detayları

Halkbank pandemi normalleşme sürecine geçiş döneminde hayatın canlanması ile beraber mobilya, beyaz eşya, elektronik çeyiz, ev tekstili, küçük ev aletleri gibi ihtiyaçların karşılanması amaçlanarak 0.55’den başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönem dahil 60 aya varan vade seçenekleri ile 30 bin liraya kadar kredi imkanı tanıyor.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bankaların talep ettikleri belirli şartları karşıladığımız takdirde her şekilde bankalara ulaşarak kredi talebini yapabilirsiniz. Banka şubesine gitmeyi tercih edenler bu şekilde başvurusunu oluşturabilir. Ancak internet bankacılığı ve telefon üzerinden SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkün.

İnternet bankacılığı veya telefon üzerinden yapacağınız başvurular ile maliyet ve zaman tasarrufu elde edebilir olumlu sonuçlar oluştuğu durumlarda kredinizi BDDK yasal yükümlülüklerin de bankanın belirlediği politikalar ve bazı şartlar ile kullanabilirsiniz. Bu şartlara uygun değilseniz kredi işlemleriniz zor gerçekleşir.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Kimler Kullanabilir?

  • 18 yaş üstü vatandaşlar BDDK'nin her bir banka kendi için belirlemiş olduğu farklılıklarla hizmet veriyor. Ancak ortak bilinen belli başlı şartlar arasında en önemlisi 18 yaş üstü olmak ve 70 yaş üstü kişiler için de risk oluştuğu için bankaların krediden kaçındığı bilinmektedir.
  • Kredi notu ve skoru bireysel ihtiyaç kredisi için en gerekli şartlar arasında. Yeterli seviyede kredi skoruna sahip olmak şartı aranıyor. Bankaların kredi verenleri göz önünde bulundurdukları en önemli şartları taşır. Kredi skorunuz banka geçmişinizi temsil eder ve bu durum bankalar büyük bir önem taşır. Banka skoru iyi olan bireyler kredi çekme işlemini rahatlıkla gerçekleştirir.
  • Gelir beyanı kredi notu kadar önemli olan diğer bir şart sisteme beyan edilen belgeler ve kesinti olmaksızın bu belgeye sahip olmanız. Düzenli olarak maaş aldığınız bir yerde en az 4 ay çalışma şartı aranmaktadır ve ayrıntılı maaş belgesi ile sigorta dökümü aranan şartlar arasında yer alıyor. Tüm özellikleri taşıyor olsanız da kredi başvurunuzun kabul görmemesi için bazı sebepler ortaya çıkabilir. Bu da sabıka kaydınız ve benzeri durumlar olabilir.

Bireysel Kredi İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Başvurduğunuz krediyi kullanmak için en önemli etkenler arasında faiz oranları yer alıyor. Bankadan bankaya farklılık gösteren faiz oranları hakkında araştırma yapmanız gerekir. Faiz oranları kullandığınız kredinin banka masrafları ve buna benzer masraflarla ilgili detaylara da dikkat edilmeli.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum