Mucize Doktor 13. bölüm Fragmanı İzle Ferman Sırlarını Ali'ye Anlatıyor

Mucize Doktor FOX TV'nin sevilerek izlenen dizisinin 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ferman ağlayarak herkesten sakladığı sırrını Ali'yle anlattı.

Mucize Doktor 13. bölüm Fragmanı İzle Ferman Sırlarını Ali'ye Anlatıyor
Mucize Doktor 13. bölüm Fragmanı İzle Ferman Sırlarını Ali'ye Anlatıyor Ayşe Duygulu

Mucize Doktor 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman'ı hem de Ali'yi geçmişe götürüyor. Ali'nin hastanın annesine söylediği sözler Ferman'ı sinirlendirirken Ferman sırrını Ali ile paylaşıyor. Beliz ise bu sırrın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

MUCİZE DOKTOR 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ali, Ferman Hoca'ya "Ben bugün birine dokunacağım" diyor. Ali birkaç deneme yapsa da başarılı olamıyor. Ali, konsültasyon için Nazlı'nın hastasının yanına gittiğinde ise hasta genç doktoru dudağından öpüyor. Ali ne yapacağını şaşırırken bir de hastanenin önünde saldırıya uğruyor. 

FERMAN'IN BÜYÜK SIRRI ORTAYA ÇIKIYOR

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı kendisiyle alakalı ilerleme kaydeden Ali, Adil Hoca'nın da desteğiyle artık birine dokunmaya karar vermiştir. Öte yandan Ferman'a karşı hayal kırıklığı yaşayan Beliz, bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali'yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında daha fazla mücadele etmeye başlar. Hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman'ı hem de Ali'yi geçmişe götürüyor. Ali'nin hastanın annesine söylediği sözler Ferman'ı sinirlendirirken Ferman sırrını Ali ile paylaşıyor. Beliz ise bu sırrın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

Google News Abone Ol.!

mucize doktor mucize doktor yeni bölüm fragmanı mucize doktor 13. bölüm fragmanı mucize doktor son bölüm izle mucize doktor ferman mucize doktor ali sır mucize doktor izle
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Evleniyor Mu....
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Evleniyor Mu....
Simge Konserde Müziğin Ritmine Uydu! Kalça Dansı Yaptı
Simge Konserde Müziğin Ritmine Uydu! Kalça Dansı Yaptı