İşte Benim Stilim'de Bugün Ne Oldu?

Ekranların en sevilen moda programlarından biri olan İşte Benim Stilim’de yarışmacılar bugün Cuma şıklığı abiye konseptiyle yarıştılar.

İşte Benim Stilim'de Bugün Ne Oldu?
İşte Benim Stilim'de Bugün Ne Oldu? Eda Nur

Ekranların en sevilen moda programlarından biri olan İşte Benim Stilim’de yarışmacılar bugün Cuma şıklığı abiye konseptiyle yarıştılar. Programın bugünkü konuğu ise Faik Öztürk idi.Şarkıları ile izleyiciyi coşturan, esprileri ile izleyicileri gülme krizlerine sokan Faik Öztürk, jürilikte de son derece başarılı bir performans sergilemişti.

Olay olan Nur Yerlitaş’ın İşte Benim Stilim’i bırakma açıklamalarına gelecek olursak Nur Yerlitaş’ın Renkli Sayfalar adlı programda yaptığı açıklamalar gelir aklımıza. Peki Nur Yerlitaş gerçekten İşte Benim Stilim’i bırakıyor mu? Nur Yerlitaş’ın konuyla ilgili açıklamaları şunlardı: “ Benim ruh sağlığım çok önemli, ruh sağlığım bozuk.” dedi ve şunları da ekledi: “Artık jüri koltuğunda olmayacağım, ileride Tv’de olursam haftada bir olabilir ama artık istemiyorum.”

Peki İşte Benim Stilim Haftanın Finali ne zaman? Kim elenecek? Tüm bu soruların cevabı için 26 Mart Pazar gününü beklemek gerekiyor. İşte Benim Stilim haftanın finalinde bu hafta konuk olarak Fatih Boğalar’ı, Ahmed Binali’yi ve Pınar Soykan’ı göreceğiz. Haftanın finali konsepti ise Yeşilçam olacak.

Geçen hafta ise haftanın finali konsepti “defile yıldızı” idi. Yarışmacılar konsept dahilinde performans sergileyerek jürilerden en yüksek puanları almak adına yarıştılar. En düşük puan alanlar ise Bahar, Deniz ve Niran olmuştu ve en sonunda Niran Yalaz isimli yarışmacı elenerek İşte Benim Stilim’e veda etmişti.

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Benim Stilim Haftanın Finali İşte Benim Stilim Kim Elendi İşte Benim Stilim 26 Mart Pazar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selin Ciğerci'nin Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı
Selin Ciğerci'nin Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı
Paraguaylı Ana Paula Cespedes Mest Etti
Paraguaylı Ana Paula Cespedes Mest Etti