Kurşun 5. BÖlüm Fragmanı Kurşun 4. Bölüm İzle

Kurşun FOX TV'de yeni bölümüyle bu akşam sevenleriyle buluşacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Orhan’ın, Kerim Paşa’ya ulaşmayı hedeflemektedir. Peki Kurşun 5. yeni bölüm fragmanınında neler oluyor? İşte Kurşun 4. son bölüm izleme linki...

Kurşun 5. BÖlüm Fragmanı Kurşun 4. Bölüm İzle
Kurşun 5. BÖlüm Fragmanı Kurşun 4. Bölüm İzle Ayşe Duygulu

Kurşun son bölüm izle; Orhan'ın Kerim Paşa'yı arayışındaki en büyük neden İstanbul'un Boğası'nın geçmişini öğrenmektir. Bu arayışta Orhan adım adım Boğa'nın yükselişinin, geçmişinde sakladıklarının sırlarını çözüyor.

KURŞUN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kurşun yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

KURŞUN 4. SON BÖLÜM İZLE

Kurşun son bölüm Orhan bir yandan hapishanede Aydın üzerinden kurduğu planla Serdar'ı sıkıştırıyor. Dört bir yandan İstanbul'un Boğası'nın etrafını kuşatıyor. Orhan, amaçlarına yaklaşırken Leyla'yı ise zor durumlar bekliyor, bir yandan Gülce'yle yaptığı röportaj gazetede başına dert oluyor. İşten çıkartılmayla yüz yüze geliyor.

Orhan'la ilişkisi gazetede müdürlerin kulağına çalınıyor. Leyla, ofiste Orhan Atmaca'nın davanın seyrini değiştirmek için kullandığı biri olarak görülüyor. Leyla, erkeklerin dünyasında yaptığı işlerle ayakları üzerinde durma mücadelesini bir başına veriyor.

Sevdiği adam intikam ve adalet arayışında savrulurken; Leyla'yı da babasıyla arasında geri dönülmez uçurumlara sürüklüyor. Leyla her şeye rağmen babasını sevmek isteyen bir kadınken; Orhan'ın Nuri'nin geçmişini arayışıyla Leyla hem babası hem de Orhan'la karşı karşıya gelecek.

Diğer yandan Nuri Kargı, Gülce'yi piyon olarak kullanmanın yollarını arıyor. Adım adım Gülce'nin zaaflarını kullanıyor.

Google News Abone Ol.!

kurşun kurşun dizisi kurşun dizisi yeni bölüm kurşun yeni bölüm fragmanı kurşun fragmanı kurşun 4. bölüm kurşun izle kurşun son bölüm
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Usta Oyuncu Hale Akınlı Kimdir? Ölüm Sebebi Nedir? İşte Cevaplar
Usta Oyuncu Hale Akınlı Kimdir? Ölüm Sebebi Nedir? İşte Cevaplar
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?