Honda Motosiklet Türkiye, yılın "en cool" motosiklet markası seçildi

Türk tüketicilerinin "en cool" bulduğu markaları seçtiği Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye tarafından bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen araştırmada Honda Motosiklet Türkiye, motosiklet kategorisinde yılın "en cool" markası seçildi

Honda Motosiklet Türkiye, yılın
Honda Motosiklet Türkiye, yılın

İSTANBUL (AA) - Cool Markalar Araştırması'nın sonuçlarına göre, motosiklet kategorisinde yılın "en cool" markası Honda Motosiklet Türkiye oldu.

Honda açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle 2015 yılından bu yana halk jürisinin seçimi ile gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması’nın sonuçları düzenlenen bir törende açıklandı.

Cool Markalar Araştırması, temmuz- ağustos döneminde Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye'nin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirildi. Araştırmada, Türkiye'yi temsilen 12 bölgeden 18-54 yaş arası kadın ve erkek bin kişi, "en cool" buldukları markaları öncelikle kategori belirtmeksizin, sonrasında ise belirlenmiş her bir kategoride herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık şekilde yazarak belirtti.

Müşterileri deneyimlerini ve geri bildirimlerini ön planda tutarak kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sunmayı hedefleyen Honda Motosiklet Türkiye, rakiplerini geride bırakarak halk jürisi tarafından "en cool" markalar arasında kendi kategorisinde ilk sırada yer aldı.

Google News Abone Ol.!

Honda Motosiklet Türkiye
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hadise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şaşırtan Açıklama
Hadise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şaşırtan Açıklama
Babil Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak, Başrol Oyuncuları Kimler?
Babil Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak, Başrol Oyuncuları Kimler?