Şivan Perwer'in 'kürdistanı Size Bırakmayacağız' Dedi İbrahim Tatlıses'ten Açıklama Geldi

Şivan Perwer ile türkü söylemişti. Şivan Perwer'in 'kürdistanı size bırakmayacağız' açıklamasına tepki yağdı! İbrahim Tatlıses Mehmetçik için dua etti, harekatla bölgede huzur ve barış ortamının sağlanmasını istedi.

Şivan Perwer'in 'kürdistanı Size Bırakmayacağız' Dedi İbrahim Tatlıses'ten Açıklama Geldi
Şivan Perwer'in 'kürdistanı Size Bırakmayacağız' Dedi İbrahim Tatlıses'ten Açıklama Geldi Ayşe Duygulu

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’na yönelik sanatçılardan da destek mesajları gelmeye başladı.

Sessiz kalmayı tercih eden sanatçılar olsa da İbrahim Tatlıses kişisel kullandığı Instagram hesabından açıklama yaptı

BÖLGEYE BARIŞ VE HUZUR

Tatlıses, “Dileğim tüm bölgeye barış ve huzurun gelmesidir. Barış Pınarı Harekatı’nda Allah Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yar ve yardımcısı olsun. Allah Mehmetçik’imizi korusun…” ifadelerini kullandı.

2013 yılında İbrahim Tatlıses ile Megri Megri şarkısını söyleyen Şivan Perwer ise Barış Pınarı Harekatı’na karşı küstah açıklamalarda bulunuyordu;

Türk askerine destek mesajları yağarken, bazı isimler ise operasyona tepki gösterdi. Bunlardan birisi de açılım sürecinden öne çıkan isimlerden olan Şivan Perwer oldu.

"Kürdistan'ı size bırakmayacağız"

Sosyal medyadan yayınladığı videoda, "Perwer, "Biz size ne yaptık, saldırıyorsunuz. Sizin devletinizi kuran biziz. Yazık değil mi ırkçılar, zalimler. Direneceğiz, en son kalan kişiye kadar direneceğiz. Kürdistan'ı size bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Bu açıklama sonrası İbrahim Tatlıses'e yansıdı İbrahim Tatlıses; ”Şimdi beni eleştirmek için sağda solda bunu yazıyorlar. Barış istemek kötü mü anlamış değilim. Siyasi görüşüm yüzünden neler neler yazıyorlar…”

”Yazsınlar hiç önemli değil, ne olduğum ortada. Ama kimse unutmasın; hepimiz bu toprakların evladıyız, bu ülke hepimize emanet, biz de birbirimize emanetiz.”

Google News Abone Ol.!

türk silahlı kuvvetleri’nin suriye barış pınarı harekatı ibrahim tatlıses şivan perwer
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?