Devlet Bahçeli'nin İddialara Göre Gerçek Hastalığı Ortaya Çıktı Yerine Gelecek İsim Belli Oldu

Devlet Bahçeli zatürre sebebiyle tedavisi yapılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezine geldi. Bahçeli'nin geçirdiği hastalığı sebebiyle fazlasıyla bitkin olduğu dikkat çekti.

Devlet Bahçeli'nin İddialara Göre Gerçek Hastalığı Ortaya Çıktı Yerine Gelecek İsim Belli Oldu
Devlet Bahçeli'nin İddialara Göre Gerçek Hastalığı Ortaya Çıktı Yerine Gelecek İsim Belli Oldu Ayşe Duygulu

35 yıldır bu tür haberlere imza atan Ankara gazetecisi olarak MHP’lilerin “Bahçeli hasta” haberlerine gösterdiği alınganlık ve tepkiyi anlamak mümkün değil. İnsani bir hal olan hastalığı zaaf görüp saklamak akıl alacak şey değil! En vahimi MHP’lilerin bilinen tepki ve ceberrutlukları sebebiyle gazeteciler Bahçeli ile alakalı değil hasta olduğu haberi, hiç bir konuda kalem oynatamıyor.Oysa Ankara’da siyaseti yakından izleyen herkes biliyor, Devlet Bahçeli hasta yani ciddi rahatsızlıkları var.

HASTALIĞI SOĞUK ALGINLIĞI DEĞİL

Hayır hastalığı soğuk algınlığı değil zira öyle olsa Bahçeli hastane hastane gezip farklı doktorların fikrine müracaat etmez, dahası çok önemsediği TBMM’nin açılışında mutlaka Meclis’de olurdu.

Onu muayene eden doktorlardan birinden sızan bilgiye göre Bahçeli’nin sorunu kalp ve bazı organ yetmezlikleri.
Bu vesile ile kendilerine sağlık dileklerimizi iletelim ve kulis fısıltılarına geçelim.

Evet iddialara göre Devlet Bahçeli hastalık sebebiyle bu aralar ikilem içinde yani çekilme ve çekilmeme noktasında imiş!

Bütün liderler gibi son nefese kadar postta oturma duygusu hala egemenmiş ki, hasta yatağından Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine kendi adıyla yazılı açıklama yaptırması bunun yansıması.

YENİ MHP’Yİ DİZAYN

Ancak mecalsizliği bu hırsına gem vuruyormuş! Takatsizliğine ilaveten kendinden sonraki MHP’yi dizayn etme üzerinde kafa yorduğu bir başka iddia. Fısıltılara göre Bahçeli’nin gizemli istişare arkadaşları ona şunu önermiş:
“Hasta halinde olağanüstü kurultaya gidersen, salonda duygusallık hâkim olur ve istediğin ismi seçtirebilirsin. Eğer bunu yapmaz isen MHP senden sonra farklı bir yörüngeye oturur.” Devlet Bahçeli işte bu bakışın gereği olsa gerek,  veliahdını sahneye sürüp sürme noktasında kararsızmış. Peki, kim midir veliahdı?

BAHÇELİ’NİN ÖZEL BURSU İLE OKUMUŞ!

Bahçeli’nin şahsi parasıyla burs verip üniversitede okuttuğu isimdir ki bunu MHP camiası biliyor.
Dahası, MHP lideri onu iki dönemdir sürpriz şekilde İstanbul listelerinin başlarına koyarak milletvekili olmasını sağladı.

Adı: 1976 doğumlu İzzet Ulvi Yönder’dir.
Bir ara ülkücü sosyal medya’da çeşitli konularda hedefe oturtulan İzzet Ulvi Yönter’in Bahçelinin veliahdı olduğu MHP içinde birkaç yıldır herkesin dilinde. Bahçeli çekilir mi, Yönter ismi veliaht olarak tutar mı bilmeyiz lakin ülkücü kamuoyunda konuşulanlar bunlar.

Sabahattin Önkibar
Odatv.com

Google News Abone Ol.!

Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan     2019-10-16 İki sene evvel Birkaç miletvekiliyle 15 Temmuz İçin toronto’ya gelmiş ve bir lokantada burdaki Türklerle Tanışıp görüşmüşlerdi .Bu vekil le de ayni Masada oturunca dereden tepeden konusurken soz kurulus senelerindeki akil karisikligina geldi ;biz o dönemde bir kısım mebusların “İslamiyet bizi geri bırakıyor hıristiyan olalım diye teklif verdiğini ama sonradan hangi hıristiyan mezhebi;anlaşamadılar.Mhpli vekil yalan dedi.Aç Meclistutanaklarına bak dedik köpürdü cahil dangalağın teki ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babil Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak, Başrol Oyuncuları Kimler?
Babil Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak, Başrol Oyuncuları Kimler?
Azize Dizisi Ne Zaman Saat Kaçta Başlayacak? Konusu Ne Oyuncuları Kimler?
Azize Dizisi Ne Zaman Saat Kaçta Başlayacak? Konusu Ne Oyuncuları Kimler?