Adet Geciktirmek için Uygulanan Yanlış Yöntemler

Maalesef ülkemiz de doktor muayenesi olmadan isteklerinize göre ilaç satılmaktadır. Ancak tabi ki bu çok yanlış bir uygulamadır. Adet geçiktirmek için ne yapmanız gerek haberimizde.

Adet Geciktirmek için Uygulanan Yanlış Yöntemler
Adet Geciktirmek için Uygulanan Yanlış Yöntemler Ayşe Duygulu

Aynı şekilde adet geciktirmek isteyen kadınlar için de öncelikle muayene şarttır ancak bu kulak ardı edilerek direk eczaneden alınan hormon içerikli ilaçlarla adet geciktirme uygulaması yapılır. Ancak bunlar ciddi yan etkiler oluşturabilir ve kalıcı bozukluluklara sebep olabilir. Dolayısı ile bu şekilde geciktirici iğne ve hapları jinekolog muayene olmadan kullanmayınız.

Adet geciktirme uygulaması yapılır. Ancak bunlar ciddi yan etkiler oluşturabilir ve kalıcı bozukluluklara sebep olabilir. Dolayısı ile bu şekilde geciktirici iğne ve hapları jinekolojik muayene olmadan kullanmayınız.

Jinekolağa Başvurun Sağlığınızı Güvence Altında Tutun

Bir diğer yapılan yanlış da geciktirici değil de adet söktürücü ilaçlar böylece adeti erkene almaya çalışan kişiler de kesinlikle sağlıkları için oldukça olumsuz bir uygulama yapmakta üstüne üstlük, bu şekilde gelen kanama da adet kanaması değil de ara kanama olmaktadır. Hem bir işe yaramayan bu yöntemle adetinizi değiştiremeyeceksiniz, hem de sağlığınızı riske sokacaksınız. Bu yüzden bu tarz kendi kendinize yapacağınız uygulamalardan uzak durun. Eğer böyle bir uygulama yaptı iseniz ve anormal herhangi bir durum söz konusu ise, hemen uzman bir jinekolog randevu alın, sağlığınızı güvence altında tutun.

Google News Abone Ol.!

eczane jinekolog jinekolog muayenesi hormon jinekolog randevu
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?
Zirkonyum Dişi Kaplama Nedir? Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ne Kadar?
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?
Mehmet ali Erbil ile Ceren Hindistan Aşk Mı Yaşıyor?