Kim Kardashian'ın Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Takipçilerini Şaşırttı

Yeni parfüm tanıtımı için çekimlerde yan yana gelen Kim Kardashian ve Kylie Jenner Photoshop skandalıyla magazin gündemine bomba gibi düştü..

Kim Kardashian'ın Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Takipçilerini Şaşırttı
Kim Kardashian'ın Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Takipçilerini Şaşırttı Ayşe Duygulu

Skandallarıyla gündemden düşmeyen Reality şov yıldızı Kardashian, yeni parfüm tanıtımı için kardeşi Kylie Jenner ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Neredeyse ikiz gibi görünen Kim ve Kylie'nin vücutlarını saran birer tulumla, ellerinde parfümlerle yürüdüğü kare, kısa süre içinde 3 milyonu aşkın beğeni ve yüz binlerce yorum aldı.

Fotoğraf, uzaktan kusursuz gözüküyordu. Ama fotoğrafta öyle bir detay vardı ki Kardashian'ların foyasını ortaya çıkardı. Dikkatli kullanıcılar fotoğrafa yakınlaştı ve photoshop hatasını fark etti.

Kim Kardashian'ın şeffaf stilettolarından görünen ayağında altı parmak vardı!

Fotoğrafa şöyle yorumlar yağdı: "Neden 6 parmağın var?", ''Bugün çalışmam gerekiyordu ama kafamı toparlayamıyorum. Çünkü Kim Kardashian'ın ayağında 6 ayak parmağı olduğunu öğrendim", "Gözlerimde bir problem mi var? Yoksa Kim'in 6 parmağı mı var. Lütfen birisi açıklasın."

Ünlüler dünyasında Photoshop kullanmayan öyle az ki Kim Kardashian'ın teknolojinin bu nimetinden faydalanmaması bizi şaşırtırdı doğrusu...

Kardashian, bu yorumları da yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Kim Kardashian Kylie Jenner Photoshop 6 parmak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolcu Cristiano Ronaldo'dan Cesur İtiraf
Futbolcu Cristiano Ronaldo'dan Cesur İtiraf
Emre Aşık'ın Eşi Yağmur Sarnıç'tan Dekolteli Paylaşım
Emre Aşık'ın Eşi Yağmur Sarnıç'tan Dekolteli Paylaşım