Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi

Tuğçe Kazaz, İstanbul'u vatandaşlar selle mücadele ederken tatil yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Şov yapmadan o koltukta duramıyorsun" diyerek tepkisini belli etti.

Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi
Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi Ayşe Duygulu

İstanbul'da ortaya çıkan sel felaketinde sokaklar ırmağa dönerken, bir çok iş yerini su basmış ve büyük maddi zarara sebebolmuş, bir vatandaş hayatını kaybetmişti. İstanbul'da bunar yaşanırken Bodrum'da tatil yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşın tepkisini çekmişti. Sel baskınları sonrası alel acele İstanbul'a dönen İmamoğlu, zarar gören bölgelerdeki esnaflarla görüştü.

İş yerlerinde maddi zarar gören esnaf başta olmak üzere vatandaşlarla görüşen İmamoğlu'nun aynı gün tekrar Bodrum'a gitmesi eski manken Tuğçe Kazaz'ın tepki göstermesine sebeb oldu.

"ÖNCEKİ BELEDİYELERİN BUNDA PAYI ÇOK BÜYÜK"

Son zamanlarda yaptığı siyasi tepkilerle gündeme gelen Tuğçe Kazaz, İstanbul'u vatandaşların yaşadığı felaket sonrası sosyal medya (Twitter) hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette önceki belediyelerin bunda payı çok büyük ama sıra şova gelince başkan göründü. Bir sen, bir Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, bir de Trump şov yapmadan o koltuklarda duramıyorsunuz. Neyse, içi boş işlere ve bol güneşlere devam." dedi.

Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul sel Tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolcu Cristiano Ronaldo'dan Cesur İtiraf
Futbolcu Cristiano Ronaldo'dan Cesur İtiraf
Emre Aşık'ın Eşi Yağmur Sarnıç'tan Dekolteli Paylaşım
Emre Aşık'ın Eşi Yağmur Sarnıç'tan Dekolteli Paylaşım