Melih Gökçek Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Melih Gökçek'e kötü haber Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın müracatı sonrası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tarafından hakkında soruşturma başlattı.

Melih Gökçek Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Melih Gökçek Hakkında Soruşturma Başlatıldı Ayşe Duygulu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı Deniz Demir, (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın başvurusu üzerine Melih Gökçek hakkında soruşturma başlatıldığını ilan kamaoyuna bildirdi.

CHP'li Deniz Demir, sosyal medya hesabından ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın savcılığa yapmış olduğu başvuru  sonrası eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında soruşturma başlatıldığını ilan etti.

MANSUR YAVAŞ, BAŞVURDU SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

"Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim döneminde kendisinin gizli olması gereken vergi kayıtlarını vergi idaresinden bir şekilde elde ederek paylaşan Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Gökçek hakkında soruşturma başlattı."

Deniz Demir'in Twitter paylaşımı şöyle:

MELİH GÖKÇEK'TEN JET CEVAP

Twitter hesabında aktif olan Gökçek de konuyla alakalı Twitter hesabından bir videolu paylaşım yaptı. Videolu paylaşımında Gökçek, "Mansur Yavaş beni mahkemeye vermiş. Bir izleyin. Mansur'cular ve FETÖ'cüler bir sefer de konuyu saptırmadan, açılan dava üzerine yorum yapın. Bekliyorum" sözlerine yer verdi

ALKAN DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞTU

Şehit kardeşinin cenaze töreninde kullandığu cümleler sebebiyle TSK'dan KHK ile ihraç edilen eski Yarbay Mehmet Alkan, Melih Gökçek ilgili terör savcılığına suç duyurusu yapmıştı.

Google News Abone Ol.!

Melih Gökçek Mansur Yavaş CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Deniz Demir soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
Recep korkmaz     2019-08-12 Reklâmları azaltın çok reklâm var teşekkür ler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berkay, Demet Akalın'ın Eşine Hediye Ettiği Saati Atmak İstiyor
Berkay, Demet Akalın'ın Eşine Hediye Ettiği Saati Atmak İstiyor
Oğuzhan Özyakup'tan İfşa Olan Mesajlarla İlgili Açıklama Geldi
Oğuzhan Özyakup'tan İfşa Olan Mesajlarla İlgili Açıklama Geldi