O Ülkeden Türkiye açıklaması yerle bir ederiz...

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız...

O Ülkeden Türkiye açıklaması yerle bir ederiz...
O Ülkeden Türkiye açıklaması yerle bir ederiz... duygulu

Türkiye Savunma sanayisinde emin adımlarla ilerlerken her alanda güçlenirken yakın komşumuz ise meydan okumalara devam ediyor Halkına moral vermek için açıklamalar yapan Yunan Genel Kurmay Başkanı Komik bir açıklama yaptı bakın hangi komik söylemlerde bulundu soruyoruz nasıl yapacaksın ?Yunan Genelkurmay Başkanı olan Evangelos Apostolakis, Yunan silahlı kuvvetlerinin bölgedeki barış ve istikrarı korumakla görevli olduğunu söyledi ve “Türkler kayalık larımıza çıkarsa yerle bir ederiz. Hükümetimiz de aynı görüştedir” şeklinde skandal bir açıklamada bulundu.

TÜRKLERİ YERLE BİR EDERİZ’

Noel yortuları nedeniyle Savunma Bakanlığı basın mensupları için düzenlenen basın toplantısında konuşan Yunan Genel Kurmay Başkanı Evan gelos Apostolakis, Yunan silahlı kuvvetlerinin bölgedeki barış ve istikrarı korumakla görevli olduğunu ve ABD’nin de aynı amacı güttüğünü belirtti. Apostolakis, “Türkler kayalıklarımıza çıkarsa, yerle bir ederiz. Hükümetimiz de aynı görüştedir” şeklinde konuştu.

B B C Türkçe den Stelyo Berberakis’in haberine göre, Apostolakis, Türkiye’nin Doğu Akdeniz bölgesinde uyguladığı baskılara karşı olan Yunanistan’ın Kıbrıs, İ-srail ve Mısır ile kurduğu ittifak sayesinde bölgedeki dengelerin sağlandığından söz etti.

Yunan Genelkurmay Başkanı “Eğer savaşacaksak, ki bunu temenni etmiyoruz ve Türkiye’nin bu yola başvuracağına inanmıyoruz, bizim yanımızda kimse savaşmayacaktır. ABD ve AB ile birlikte Türkiye’nin bu meseleyi oraya kadar vardırmayacağını güvence altına almak istiyoruz.” dedi. Apos tolakis buna rağmen, “A B D’nin Türkiye’den asla vazgeç meyeceğini, kendi stratejik çıkarları açısından Türkiye yi bölgede kendisine en yakın müttefiki olarak görmeye devam edeceğini” de sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İdris Nebi Taşkan öpüşürken yakalandı!
İdris Nebi Taşkan öpüşürken yakalandı!
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı