Survivor'da bu hafta elenen isim belli oldu...

Bu yıl her bölümünde farklı sürprizler hazırlayan Acun Ilıcalı, dün, elenen yarışmacıların adaya geri gelebileceği haberini verip dönebilecek adayların isimlerini açıkladı. Survivor Türkiye Yunanistan 2019'un yayınlanan 75. bölümünde elenen isim belli oldu

Survivor'da bu hafta elenen isim belli oldu...
Survivor'da bu hafta elenen isim belli oldu... duygulu

HALK OYLAMASI SONUCU ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Survivor'da bu hafta siyah takım dokunulmazlık oyunlarını kazandı. Yapılan ada konseyinde takım arkadaşlarının ençok ismini yazdığı yarışmacılar  Afrodit ve Ria oldu. Yunanistanda yapılan halk oylamasıyla adaya vede eden isim Ria oldu. Ria takım arkadaşlarına veda ederek adadan ayrıldı.

RİA'DAN DUYGUSAL VEDA KONUŞMASI

Survivor'a bu hafta veda eden isim olan Ria, Acun Ilıcalı'nın ismini açıklamasının sonrasında duygularını şu sözlerle açıkladı. Ria, "Tek istediğim takımımın harika olması. Burada olmak müthişti. Yarışmanın bitmesine az kaldı. Arkadaşlarımın üzülmelerini istemiyorum. Burada kardeşlerimi ve arkadaşlarımı bırakıyorum. Onlar için her şeyin çok iyi olmasını istiyorum" dedi. Survivor Türkiye Yunanistan 2019'un yayınlanan 75. bölümünde elenen  isim Yunanistan yarışmacılarından Ria oldu.

HİKMET SURVİVOR'A GERİ DÖNEBİLECEK Mİ?

Survivor'da yapılan araba oyunu sırasında ayağından sakatlanan Hikmet ambulansla hastaneye götürülmüştü. Survivor Türkiye Yunanistan 75. bölümde yayınlanan ada konseyinde Sakis, Hikmet'in sağlık durumuyla alakalı açıklamada yaptı. Sakis, Hikmet ile ilgili tedavinin sürdüğünü belirterek, "Hikmet hala hastanede. Hikmet'in geri gelip gelmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Tedavisi sürüyor" dedi.

Google News Abone Ol.!

Survivor Survivor'da son bölümde elenen isim belli oldu mu? Survivor'da son bölümde elenen isim belli oldu Hikmet survivor'a geri gelecek mi Acun Ilıcalı Survivor'da bu hafta kim elendi
Sende Haber Hakkında Görüşünü Dile Getir..!
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berkay, Demet Akalın'ın Eşine Hediye Ettiği Saati Atmak İstiyor
Berkay, Demet Akalın'ın Eşine Hediye Ettiği Saati Atmak İstiyor
Oğuzhan Özyakup'tan İfşa Olan Mesajlarla İlgili Açıklama Geldi
Oğuzhan Özyakup'tan İfşa Olan Mesajlarla İlgili Açıklama Geldi