Survivor Türkiye Yunanistan'da kimin elendiği belli oldu mu?

''Survivor da kim elendi'' izleyicisinin merak ettiği soru bu akşam yayınlanan ada konseyinde cevap buldu.

Survivor Türkiye Yunanistan'da kimin elendiği belli oldu mu?
Survivor Türkiye Yunanistan'da kimin elendiği belli oldu mu? duygulu

 Dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımıda  ise eleme heyecanıvardı. Yarışma ardından ada konseyinde ismi yazılan yarışmacılardan elenen yarışmacının kim olduğu belli oldu İşte bu hafta  yarışmadan elenen yarışmacı...

SURVIVOR'DA ELEME ADAYI YARIŞMACILARI 

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında bu hafta gerçekleşen ada konseyinde Beyaz takımda yarışan Yunan yarışmacılar yarışmadan elenmesini istedikleri yarışmacıyı belirlemişlerdi. Ada konseyinde ençok ismi yazılan  Kyriakos ve Tony  oldu.

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU 

Bu hafta sembol oyununu kazanabilmek için yarışmacılar kıyasıya mücadele verdiler. Atışlarda hedefi bulan yarışmacılar  sembolü aldı.  Sembol oyununu kazanan erkek arasından Hikmet, kadınlarda Seda oldu.

SURVİVOR'DA ELENEN İSİM ACUN ILICALI AÇIKLADI

Survivorda hangi yarışmacı elendi? Dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımından bir yarışmacı elendi. Kyriakos ve Tony eleme potasına girmişti. Halk oylaması sonucu en az oyu aldığı için adaya veda eden yarışmacının Tony olduğunu Acun Ilıcalı açıkladı. 

Survivor Türkiye Yunanistan'da kim elendi? Survivor Kim elendi? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti? Acun Ilıcalı Bu hafta kim elendi Survivor sembol oyununu kim kazandı Survivor kim elendi?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Sandal ayrılık nedeni ortaya çıktı
Mustafa Sandal ayrılık nedeni ortaya çıktı
Seren Serengil Yaşar İpek'ten Boşanıyor
Seren Serengil Yaşar İpek'ten Boşanıyor