Cuma saatinde camide katliam! Çok sayıda ölü var Türkleri de

Yeni Zerlanda'da cuma saatinde kendini 28 yaşında beyaz bir erkek olarak ifade kişi camiye saldırı düzenledi. Katliam sırasında çok sayıda insan hayatını kaybetti. Yaptığı canlı yayında Türkleri tehtit ettiği yansıyor.

Cuma saatinde camide katliam! Çok sayıda ölü var Türkleri de
Cuma saatinde camide katliam! Çok sayıda ölü var Türkleri de duygulu

Yeni Zelanda’nın Christchurch şehrinde iki farklı camiye silahlı saldırı yapıldı. Cuma namazı saatlerinde yapılan saldırıda, yerel basına yansıyan bilgilere göre en az 40 kişi yaşamını yitirdi. 

AYASOFYA MİNARELERDEN KURTULACAK

Yeni Zelanda'da çok sayıda kişiyi katleden cani yaptığı canlı yayında, Türkleri de tehdit  görüntülere yansıdı. 
Saldırganın kendisini Avustralya doğumlu, 28 yaşında beyaz bir erkek olarak ifade eden cani, 'To Turks' Başlığı altında akıllara durgunluk veren  ifadeler kullandığı görülüyor:"Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz'ın doğu yakasında. Ancak Avrupa topraklarında yaşamaya çalışırsanız, sizi öldüreceğiz ve siz hamam böceklerini topraklarımızdan atacağız.Konstantinopolis'e gelir, şehirdeki tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopolis tekrar Hristiyan şehri olacak."

Caninin katliam yaptığı sıralarda, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı meydana çıktı. Cami saldırısında 5 adet silah kullandığı görüntülere yansıyor. İskoç bir aileden gelen ve Avustralya'da dünyaya gelen Brenton Tarrant isimli cani 28 yaşında olduğu düşünülüyor. Cani katliamı iki sene evvelden planladığını ifade ediyor.

Yeni Zerlanda Yeni Zerlanda da cami katliamı Yeni Zerlanda da cami saldırısı Ayasofya Türklere tehdit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kadir     2019-03-15 Gel de ananı nasıl ***** ızle a**** k****** etekli ibneleri sizi etek giyiyorsunuz oğlum delikanlı olun biraz ananızı birgün mutlaka s***** bir gün türkler deliye dönecek o o zaman tanrı türkü değil sizi korusun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...