Cemal Kaşıkçı'nın Cesedini Türk Polisi Bulmaya Yakın

Arabistan Konsolosluğu'nda katledilen Cemal Kaşıkçı ile ilgili sıcak gelişme yaşandı.

Cemal Kaşıkçı'nın Cesedini Türk Polisi Bulmaya Yakın
Cemal Kaşıkçı'nın Cesedini Türk Polisi Bulmaya Yakın Mehmet Demirbilek

Arabistan Konsolosluğu'nda katledilen Kaşıkçı ile ilgili sıcak gelişme yaşandı. Reuters haberine göre: Türk güvenlik güçlerinin Cemal Kaşıkçı'nın halen kayıp olan cesedini bulmaya yakın olduğunu duyurdu. Güvenlik güçleri Belgrad ve Yalova'da geniş çaplı halen aramalar yapıyor. Belgrad Ormanı'ndaki güvenlik kamera kayıtları mercek altına alınıp incelemeye başlandı.

POLİS EKİPLERİ GENİŞ ÇAPLI ARAMA YAPIYOR

Reuster haber ajansına yapılan açıklama da bir Türk görevli, Kaşıkçı'nın cansız bedenin akıbetini bulmaya çok yakın olduğunu söyledi. Türk yetkili tarafından yapılan açıklamada Belgrad Ormanı ve Yalova'da güvenlik ekiplerinin olay ile ilgili geniş çaplı araştırma yaptığını ve bölgede bulunan kamera kayıtlarının mercek altına alındığını duyurdu.

Cemal Kaşıkçı cinayetini araştıran polis ekiplerinin ve Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na giriş çıkış yapan araçların kaydını incelediği ve Cemal Kaşıkcı'nın DNA örneklerinin Türkiye'den temin edildiği ayrıca bu konu ile ilgili Arabistan'a başvurulmasına ihtiyaç olmadığı açıklamalarında ifade edildi.

Cemal Kaşıkçı Cemal Kaşıkçı Haberleri Cemal Kaşıkçı Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı