Erzurum'da Genç Kızı Markette Bıçakladı!

Erzurum’un Aziziye İlçesinde 13 Ekim tarihinde kan donduran bir olay gerçekleşti.Bir süpermarkette çalışmakta olan C.T. adlı bayana arkadaşlık teklif eden ve daha öncede aynı markette çalıştığı belirtilen Murat Yıldırım, C.T.’ye yapmış olduğu tekliften dolayı olumsuz cevap alınca deliye döndü. Cani adam genç kızı herkesin gözü önünde vahşice bıçakladı. Saldırı anı süper marketin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Erzurum'da Genç Kızı Markette Bıçakladı!
Erzurum'da Genç Kızı Markette Bıçakladı! Mehmet Demirbilek

Arkadaşlık Teklifini Reddetti Diye Bıçakladı!

Kan donduran olay 13 Ekim saat 16.55’te Erzurum’un Aziziye ilçesinde bulunan bir markette gerçekleşti. Daha önce olayın geçtiği süper markette çalışan Murat Yıldırım isimli kişi, o zamanlar mesai arkadaşı olan C.T.’ye arkadaşlık teklifi sundu. Genç kız, arkadaşlık teklifine ‘hayır’ yanıtını vermesi ile deliye dönen Murat Yıldırım, süpermarkete gelerek manav reyonunda çalışmakta olan C.T.’ye karşı hakaret ederek üzerine gitti. Öfkesine hâkim olamayan adam cebinden çıkardığı bıçak ile teklifine olumsuz cevap verdiği C.T’yi markette ki müşterilerin ve mesai arkadaşlarının önünde defalarca bıçakladı. Daha sonra Murat Yıldırım market çalışanları tarafından güçlükle durdurulabildi.

Vahşeti Kameralar Kaydetti!

Olayın yaşandığı esnada marketin güvenlik kameraları saldırıyı kaydetti. Olay sonrası C.T. hastaneye kaldırıldı.Yapılan müdahale sonucu genç kızın, sol göğüs ve sırt bölgesinden üç bıçak darbesi aldığı belirtildi. Harekete geçen Aziziye Emniyeti, Murat Yıldırım’ı gözaltına aldı. Vahşi adam çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Genç kız ise hastanede ki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Erzurum Aziziye ilçesi Market Bıçaklama Murat Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı