Samsung Galaxy Watch İncelemesi

Samsung’un akıllı saati Samsung Galaxy Watch ilk olarak Galaxy Note 9 tanıtımı ile beraber teknoloji sevenlerin ilgi odağı olarak piyasaya çıkarıldı Galaxy Watch, Gear S3 Frontier’e göre arasında birçok dikkat çekici ve kullanışlı özellikler yer alıyor. Yenilenen işlemcisi ile hızlı olacak. Pil kapasitesinin artması da tercih edilme konusunda en yeni özellik diyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch İncelemesi
Samsung Galaxy Watch İncelemesi Mehmet Demirbilek

Samsung Galaxy Watch’ın SİM kart takma olanağı ile de ikinci bir telefon haline gelmesi ve sağlık konusunda da bir doktoru aratmayan akıllı saat, sizin için uyku analizi yapıyor ve gün içerisinde bulunduğunuz tempoyu özetliyor. Bunların dışında saat üzerinden hava durumu, sağlık günlüğü ve not defteri gibi seçenekler ile her şeyi anlık kayıt altına alabiliyorsunuz. Renk seçeneğinin zarif seçimleri kullanılan saatte, “Rose Altın, Gümüş ve Gece Siyahı” renkleri ile 3 farklı renkten oluşuyor. Saat üzerinde istediğiniz kayışı da kullanmanız mümkün. Geliştirilen teknoloji ile yeni Samsung Galaxy Watch, suya ve darbeye karşı oldukça dayanıklı.

İki ayrı boyuta sahip olan Galaxy Watch, 42 mm ve 46 mm olarak tercihinize göre boyutlandırılmış. Saat 1,3 inç AMOLED ekran üzerine yapılmış olup, çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla DX+ cam ile güçlendirilmiştir.Samsung Galaxy Watch’ın verilerine göre, 470 mAh pil ile 1 hafta gibi uzun bir süre kullanma avantajı sunmakta.

Samsung Galaxy Watch’ın Fiyatı!

- 42mm 1999 Türk Lirası.

- 46mm 2199 Türk Lirası

Olarak Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung Galaxy Watch Fiyatı Galaxy Watch İncelemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı