Evli Adamın Erkek Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı

Müge Anlı’nın sunmuş olduğu programda herkesi şaşkına çeviren bir olay meydana geldi. 22 Ağustos tarihinden bu yana haber alınamayan Murat Tekin isimli adamın bir erkek sevgilisi olduğu belirlendi. Murat Tekin'in eşi olan Sakine Tekin "Eşimin hemcinslerine karşı eğilimi varmış. Bu zamana dek hiç görmedim ama duymuştum" diyerek açıklama yaptı.

Evli Adamın Erkek Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı
Evli Adamın Erkek Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı Mehmet Demirbilek

Aydın Belediyesi'nin temizlik personeli olarak görev yapan Murat Tekin bir anda ortadan kaybolunca bütün yaşamı ortaya döküldü.Murat Tekin’in erkek sevgilisi olduğu söylendi.Ortaya çıkan garip olay sonrası sunucu Müge Anlı Murat Tekin’in erkek sevgilisi olan Engin Elekçi adlı kişiyi programa davet etti ve canlı yayına çıkardı.

Erkek Sevgilisi Varmış

Programda sır perdeleri çözülmeye çalışılırken Murat Tekin'in hemcinslerine eğiliminin olması ortaya çıktı. Murat Tekin'in eşi olan Sakine Tekin, "Eşimin hemcinslerine karşı eğilimi varmış. Bu zamana dek hiç görmedim ama duymuştum. Bundan sonra eşimin sosyal medya profilinden Engin Elekçi adında bir erkek ile mesajlarına ulaştım.” dedi. Eşinin daha öncede yakın arkadaşları olan Ergün adında ki adama karşı bu tarz eğilimde bulunduğunu ve arkadaşlıklarını bitirdiğini biliyorum diyerek kocasının yaptıklarını anlattı. Bu durum üzerine Ergün adında ki eski arkadaşı canlı yayına katıldı. Konuyla ilgili konuşan Ergün, “Murat Tekin’in böyle eğilimi olduğunu herkes biliyordu. Sadece ben değil abi ve kardeşleri de biliyor.” dedi. Murat Tekin'in kaybolması ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Müge Anlı Murat Tekin Son dakika Sakine Tekin erkek sevgili Engin Elekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı