EYT’de Önemli Gelişme

Emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili prim gününü doldurmasına rağmen yaş sınırını tamamlayamadıkları için emekli olamayan çok sayıda vatandaş Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan yasal düzenlemeler ile emekli olma hayalleri kurmakta. Emeklilik için epey uzun zamandır beklentileri olan kişiler son günlerde sıkça gündeme gelen gelişmeler ile emekli olma hayallerini bekliyor. Emeklilikte yaşa takılanlar için gelişmeler devam etmekte.

EYT’de Önemli Gelişme
EYT’de Önemli Gelişme

EYT hakkında umut içinde olan vatandaşlar emekli olacakları gelişmelerin, erken emekliliğin ne zaman hayata geçeceği son günlerde en sık gündeme gelen konulardan bir tanesi oldu. Emeklilikte yaşa takılanlarla alakalı son dakika haberlerde yapılan açıklamalarda ve siyasi cepheden gelen son açıklamaları merakla takip etmekte olan vatandaşlar emeklilikte yaşa takılanlar hakkında ki son durumun ne olduğu konusunda ki gelişmeleri anlık olarak takip ediyor.

MHP Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan Açıkladı!

Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, seçim zamanında veya seçimden sonra vatandaşlardan tarafından gelmekte olan şikayetleri ele alarak emeklilikte yaşa takılanların olduğunu söyleyerek, "Parti yönetimi ve milletvekili arkadaşlarımız ile konu üzerinde yoğun şekilde çalışmaktayız. Bu sorunun çözümü için gerekli her şeyi yapacağız." dedi. Milletvekili Sefer Aycan’a yöneltilen sorular ile açıklama yapan vekil,  "EYT konusu için MHP olarak bizimde yasa teklifimiz var tabiki. Hükümetin de bu konu hakkındaki çalışmaları devam ediyor. Karar için ortak akıl izlenirse hükümeti destekleriz. EYT konusunda müjde bekleyenler için çalışmalara devam edeceğiz.” diyerek açıklamada bulundu.

EYT EYT son durum Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan eyt son dakika eyt açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cesur Fotoğraflar Vererek Adından Bahsettiren Kylie Jenner İtiraflarda Bulundu
Cesur Fotoğraflar Vererek Adından Bahsettiren Kylie Jenner İtiraflarda Bulundu
Chloe Loughnan, bikinili pozuyla takipçilerini mest etti!
Chloe Loughnan, bikinili pozuyla takipçilerini mest etti!