12 Ekim Burç Yorumları

Haberzamani.net'ten Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

12 Ekim Burç Yorumları
12 Ekim Burç Yorumları Mehmet Demirbilek

KOÇ: Bugün kendinize ve çevrenizdekilere güveniniz oldukça yüksek. Parasal konularda yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz.

BOĞA: Esnek düşünceler içindesiniz ve şaşkın bir haliniz var.Etrafa karşı sessiz ve temkinli davranıyorsunuz. Bugün özel duygularınız sizin için ön planda olacak.

İKİZLER: Karmaşık duygularınız devam ediyor. Takıntılarınız oldukça yüksek ve kafanızdaki konuları fazlasıyla irdeleyebilirsiniz.Bu durumu yumuşatarak diğer ön yargılarınızı aklınızdan çıkarabilirsiniz.

YENGEÇ: Partneriniz ile duygusal bağlantınız bugün yüksek.Düşüncelerinizin sert olduğu bu gündeeleştiri ve anlaşılmaz sözler ile çevrenizdekileri kırabilirsiniz.

ASLAN: Bugün duygu ve hırslarını yenmek zorundasın. Partneriniz ile birlikteliğinizde kayda değecek gelişmeler olacak ve buna karşılık cesur tarafınız ortaya çıkacak.

BAŞAK: Hisleriniz oldukça kuvvetli. Bugün yapacağın konuşmalara dikkat ederek bir şey gizliyormuş korkusunu üzerinizden atmalısınız. Beraber iş yaptığınız arkadaşlarınızın bazı sorunları sizi üzebilir.

TERAZİ: Bugün kafanızda durmadan plan kuruyorsunuz. Yakınındakilere karşı cömert olarak onlara sürpriz yapmanız sosyal hayatınızı oldukça iyileştirecek. Kendi içinizde ki sıkıntıları anlatmayacak kadar hoşnutsunuz.

AKREP: Sabit bir kişiliğinizin olmasıdüşünce ve hareketlerinizden kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün aileniz ile tartışabilir ya da kavga edebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak günü bitirebilirsiniz.

YAY: Bugün arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Çevreniz ile ortak projeler içerisine gireceğiniz bu günde fikirlerinizi herkes yararlı bulacak. Aşk hayatınızda oluşacak önemli gelişmeler sizi mutlu edecek.

OĞLAK: Bugün aklınızda özel konular var ve onları sonuca ulaştırmak için çaba göstereceksiniz. Kendinizden emin şekilde hareket ediyorsunuz. Duygularınızı ifade etmekte biraz zorlanacaksınız. Sabırlı olun.

KOVA:Pozitif bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerinize önem verdiğiniz bu günde çevreniz bu halinizi çok beğenecek ve sizinle diyaloglarını güçlendirecek.

BALIK: Bugün yaşamınızı olumsuz etkileyecek engeller ile karşılaşacaksınız. Anlık vereceğiniz kararlar sizi yanıltabilir. Hızlı şekilde yaptığınız planların bazıları olumlu olacak ancak bazıları kötü sonuçlanarak sizi üzecek.

12 Eylül 2018 Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...