Hadi Bilgi Yarışması’nın İpucu Olarak Belirttiği Judy Garland Kimdir

“Hadi” isimli son zamanların popüler bilgi yarışmasında 5 Ekim saat 12:30’da yapılan öğle yarışmasında, düzenli olarak her yarışma zamanı için bir ipucunu sosyal medya hesabından paylaşmakta olduğunu bütün Hadi Bilgi Yarışması oynayanlar biliyor. Bugün ki yarışmada JudyGarlandipucu olarak soruldu. JudyGarland’ın hangi alanda yıldız olduğu sorusunun ipucu ve bilgisini alan yarışmacılar doğru cevapları verdi. Peki, Garland hangi alanda ve ne zaman yıldız olmuştur?

Hadi Bilgi Yarışması’nın İpucu Olarak Belirttiği Judy Garland Kimdir
Hadi Bilgi Yarışması’nın İpucu Olarak Belirttiği Judy Garland Kimdir Mehmet Demirbilek

Instagram resmi hesabından duyuru yapan Hadi, “Bugünkü ipucu Judy Garland’dan gelmektedir. 1940’lı yılların ünlü yıldızlarından biri olan Judy Garland’ınhangi alanda yıldız olduğunu biliyor musunuz?” şeklinde ipucu sorusunu yarışmaya katılacak kişiler ile paylaştı. Sorunun ve ipucu bilgisinin çıkmasının ardından Judy Garland kimdir en çok merak edilen konu oldu. Yarışma her gün düzenli saatler aralığı dahilinde, öğle 12:30 ve akşam 20:30’da yayınlanıyor. İşte Hadi ipucu sorusu olan Judy Garlan hangi alanda yıldız oldu sorusunun yanıtı…

Yarışma Sorusu

1940’lı yıllardan ün kazanmış ve yıldız olmuş, Judy Garlan hangi alanda yıldız olmuştur?

Judy Garland Kimdir

Judy Garland 10 Haziran 1922’de Grand Rapids, Minnesota’da doğdu. Judy Garland Amerikalı şarkıcı ve oyuncudur.1939 yılında sinemaya çocuk oyuncu olarak başladı. Somewhere over the rainbow şarkısıyla dinleyenleri duygulandıran Hollywood oyuncusundan biridir. Birkaç kez intihar eden yıldız oyuncu, 1969 yılında aldığı ilaçlardan dolayı ölmüştür.

Hadi Bilgi Yarışması Judy Garland Judy Garland Kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...