Kadın Kılığında Kapkaççı Operasyonu

Adana emniyeti 5 suçtan dolayı aranan kapkaç hırsızını bayan kılığına girerek sosyal medyadan tanışıp sevgili olarak yakaladı.

Kadın Kılığında Kapkaççı Operasyonu
Kadın Kılığında Kapkaççı Operasyonu Mehmet Demirbilek

Adana’nın Seyhan ilçesinde geçen olay, Yenibaraj mahallesinde yaşandı. Motosikletli olan Muhammet A. ve Gökhan B. 27 Eylül tarihinde bir kişinin elinden cep telefonunu çaldı. Daha sonra bu kapkaç ikilisi, üniversite de öğrenci olan Burcu A. Adında ki kızın çantasını çalmaya çalıştı. Çantayı vermemek için direnen üniversite öğrencisini yerde sürükleyen hırsızlar, amaçlarına ulaşamayınca olay yerinden uzaklaştı. Aynı günün gecesinde, öz çekim yapan Aytül H.’nin cep telefonunu elinden alarak kaçtılar. Bir günde üç ayrı suça karışan kapkaç ikilisi Adana Emniyeti’ni harekete geçirdi. Kapkaç yapan iki şahsı yakalamak için çalışma yürüten polisler, kapkaç olaylarının yaşandığı yerdeki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye başladı.

POLİS GÜVENLİK KAMERALARINI İNCELEMEYE ALDI

Bir gün aradan sonra hırsızlığa devam eden Muhammet A ve Gökhan B, tekrardan cep telefonuyla konuşan bir kişinin elinden telefonunu kapkaç yaparak uzaklaştı. Adana Emniyeti güvenlik kamera kayıtlarını incelediğinde motosikletli iki kişinin yaptığını tespit etti. Mağdurlardan bir tanesi polislere verdiği ifade de, kapkaç yapanlardan birinin boynunda kral tacı şeklinde dövme olduğunu belirtti. Detayı değerlendirmeye alan Adana Emniyeti, boyun bölgesinde dövme olan 400’e yakın sabıkalı şahsı inceleyerek bahsi geçen şekilde dövmesi olan Gökhan B. Olduğunu tespit etti. Evine gitmeyen şahsı polis, sosyal medya üzerinden sahte kadın kılığında açılan profilden hırsız ile konuşarak buluşma ayarladı. Çevrede Sivil polis olduğunu anlayan zanlılar kaçarken yakalandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi