Okan Kurt Kendini İstanbul Gecelerine Attı

Yaşadığı ekonomik sorunlardan dolayı iflasın eşiğine gelen Demet Akalın’ın eski eşi boşanmanda sonra kendini İstanbul gecelerine attı.

Okan Kurt Kendini İstanbul Gecelerine Attı
Okan Kurt Kendini İstanbul Gecelerine Attı Mehmet Demirbilek

Yaklaşık 6,5 yıllık evliliklerinin ardından anlaşmalı olarak Demet Akalın’dan boşanan Okan Kurt dün ilk defa İstanbul gecelerinde görüntülendi. Oldukça mutsuz görünen ve yaşadığı ekonomik sorunların kendisini oldukça yıprattığı her halinden belli olan Okan Kurt dışarı çıkarak arkadaşları ile efkâr dağıttı.

Mekânda uzun bir süre kalan Okan Kurt mekan çıkışında ise gazetecilerin sorularını yanıtladı. Konuşmasında zor bir dönem geçirmesine rağmen bu durumun üstesinden geldiğini ifade ederken bundan sonra her şeyi daha iyi olacağını umduğunu buraya da arkadaşları ile beraber kötü günlerin izini silmek için geldiğini ifade etti.

DEMET AKALIN İLE BULUŞMADIK

Bir gazetecinin Demet Akalın ile boşandıktan sonra eski eşinin ilk konserine beraber gittikleri yönündeki soru üzerine yaptığı açılmada ise; ’’ Böyle bir durum kesinlikle söz konusu olmamıştır. Biz demet hanımla birlikte çok güzel bir evlilik geçirdik ve canımızdan çok sevdiğimiz bir evladımız oldu. Ama yaşanan bu süreçte gelişen olaylar ikimizde çok yıprattı. Hem birbirimizi daha çok yıpratmamak hem de çocuğumuzu düşünerek böyle bir karar aldık. Demet hanım benim için her zaman oldukça değerli ve özle bir insan olarak kalacaktır. Ama artık boşandık ve bundan sonra ki yaşamımıza bu şekilde devam etmek zorundayız’’ şeklinde açıklamalarda bulunarak göstermelik boşanma iddialarına da bir açıklama getirmiş oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...