Hayatının Aşkıyla Evlendi 5 Gün Sonra Öldü

Filipinler'de kanser olan kız arkadaşı ile hastanede evlenen kişi, evlilikten 5 gün sonrasında hayat arkadaşını kaybetti.

Hayatının Aşkıyla Evlendi 5 Gün Sonra Öldü
Hayatının Aşkıyla Evlendi 5 Gün Sonra Öldü Eda Nur

7 Yıllık Aşk Hikayesi

Filipinler'de yaşayan Ariel (25) ve üç çocuk annesi olan Rechie (35) sevgililer evlenmek üzere iken kadına kanser tanısı konuldu.Herşeye rağmen aşık olduğu kadın ile hastanede evlenen çift, nikahtan sadece 5 günün ardından eşi vefat etti.

Evlilik Aşamasında Kanser

7 senelik beraberliğin ardından hayallerini gerçekleştirmek isteyen çift, bir anda ortaya çıkan kanser tanısı üzerine hayalleri yıkıldı. Ariel ve Rechie evlilik aşamasında iken Rechie'nin kanser olduğu söylendi.

2 Aylık Ömrü Kaldığı Söylendi

Hastanede kemoterapi tedavisi gören sevgilisini biran olsun yalnız bırakmayan Ariel, onunla birlikte mücadele verirken doktorların Rechie için birkaç ay daha yaşar demesiyle yıkıldı ancak sevgilisinin moralini yüksek tutmaya çalışan Ariel, Rechie'nin hayali olan nikah törenini düzenledi.

Eşim Huzur Dolu Öldü

Uzun yıllar süren beraberliği evlilik ile sonlandıran adam Rechie'nin 5 gün sonra ölmesi ile derin bir acı yaşadı. Ariel, "Eşim çok zor günler geçirdi, acılar çekti ama ölmeden hayallerimiz gerçekleştiği için huzur dolu öldü." dedi.

Rechie'nin cenazesi sevenleri arasında defnedildi. Daha sonra duygularını paylaşan acılı eş, "Karım çok zor günler geçirdi her zorluğa göğüs gerdi ancak kanser tedavisinde her zamanki kadar güçlü olamadı. Her zaman destek vermek için çabalasam da hayallerimiz yarım kaldı" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi