Wilma Elles Türk Kadınını Oynamak İstediğini Söyledi

Alman oyuncu Wilma Elles Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ünlenmiş ve ülkemizde Caroline olarak anılmıştı. Bir döneme damgasını vuran bu dizide yabancı uyruklu bir kadını canlandıran Elles, aksanının vermiş olduğu avantaj ile role çok uyum sağlamayı başarmıştı. Şimdi ise Elles, yeni açıklamasında artık Türk kadınını oynamak istediğini duyurdu.

Wilma Elles Türk Kadınını Oynamak İstediğini Söyledi
Wilma Elles Türk Kadınını Oynamak İstediğini Söyledi Koray Vardar

Bir dönemin fenomen dizisi olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Caroline karakterini canlandıran oyuncu hayatımıza bu şekilde girerek rolü ile pek çok kişini nefretini kazansa da, gerçek kişiliği ile kendini her zaman sevdirmeyi başardı. Oyuncunun en büyük hayallerinden birinin ise Türk kadınını oynamak olduğu ortaya çıktı.

Bu yıl 55.cisi düzenlenene Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya’ya giden güzel oyuncu Elles, kariyeri ile ilgili şaşırtıcı açıklamalarda da bulundu. Türk kadınını oynamak istediğinden bahseden oyuncu aksanını da düzeltmesi gerektiğinin farkında.

TÜRK KADINI OYNAMAK İSTİYORUM AMA ÖNCELİKLE AKSANIMI DÜZELTMEM LAZIM

Türk kadını oynamak istediğini dile getiren oyuncunun isteği ise aksanını düzeltmek özellikle yabancı kadın karakterlerine tam olarak uygun olan oyuncu farklı bir deneyimle ekranlara dönmek istediğini fakat bunun için çabalaması gerektiğinden bahsetti. Bu nedenle de Türk aksanı öğreneceğinden bahseden Elles, Türkçe bildiğini fakat konuşmada sıkıntı çektiğinden bahsetti. Elles, "Aksanımı düzeltip Türk kadınını canlandırmayı hayal ediyorum. Yapımcı ve yönetmenlere de buradan seslenmiş olayım. Türk kadını oynamak benim için çok önemli" diyerek yönetmenlere ve yapımcılara seslendi.

Wilma Elles Uluslararası Antalya Film Festivali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Ünlü oyuncunun eşine ve kızına saldırı...
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi