İran'dan Füze Saldırısı ile İlgili Açıklama: Devamı Gelecek

Dün öğlen saatlerinde Suriye'ye bağlı Deyrizor şehrinde bulunmakta olan Elbu Kemal ilçesine füze saldırısında bulunan İran'dan şok eden bir açıklama geldi.

İran'dan Füze Saldırısı ile İlgili Açıklama: Devamı Gelecek
İran'dan Füze Saldırısı ile İlgili Açıklama: Devamı Gelecek Büsra Türkmen

Açıklamalarda bulunan İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri bunun daha başlangıç olduğunu ve füze saldırılarının devamının geleceğini belirtti.

Devrim Muhafızları Ordusu tarafından gerçekleştirildiği belirtilen füze saldırısında hedef Elbu Kemal ilçesi oldu.Yapılan saldırı ile ilgili Tahran'da katıldığı bir seminerde şok edici açıklamalarda bulunan İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri tüm dünyayı şok etti.

SALDIRILARIN DEVAMI GELECEK

İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri füze saldırılarına gerekçe olarak ise geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Ahvaz kentindeki saldırıları gösterdi.Bölgede saldırılarda bulunan grubun yapılan istihbarat çalışmalarında Ebu Kemal ilçesinde bulundukları ve saldırıların onlara karşı yapıldığını açıkladı.DEAŞ ekibine karşı yapılan füze saldırılarının %100 başarı ile sonuçlandığını da belirten Muhammed Bakıri DEAŞ mensubu pek çok komutanın saldırıda öldürüldüğünü aktardı.

Teröristlere ve terör saldırılarına karşı acımasız bir şekilde misli ile yanıt verileceğini belirten Muhammed Bakıri en uygun cevabın füze saldırıları olduğunu aktardı.Füze saldırlarının İran'da bulunan İHA'lar tarafından ABD bölgesindeki DEAŞ militanlarının bulunduğu alana yapıldığı aktarıldı.

Muhammed Bakıri'nin belirttiği DEAŞ saldırılarında 22 Eylül'de 25 kişi hayatını kaybetmiş ve 70'den fazla da yaralı olduğu belirtilmişti.İstihbarat çalışmalarının devam ettiğini belirten İran Genelkurmay Başkanı önümüzdeki günlerde yeni saldırıların yapılacağını aktardı.

İran Füze saldırısı Suriye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...