Defne Samyeli Cem Yılmaz Gerçeğini İtiraf Etti

Popüler âşıklar Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşlarına dur durak demeden devam ediyorlar. Defne Samyeli’nin verdiği yeni röportajda bu aşka dair çok özel bilgiler de gün yüzüne çıktı.

Defne Samyeli Cem Yılmaz Gerçeğini İtiraf Etti
Defne Samyeli Cem Yılmaz Gerçeğini İtiraf Etti Koray Vardar

Samyeli ilişkilerin dair çok gizli ve özel bilgileri de paylaştığı yeni röportajında ilişkilerinin nasıl başladığına dair de bilgiler verdi. Her şey onunla güzel diyen Samyeli aşkını bir kez daha itiraf etmiş oldu.

Samyeli geçtiğimiz günlerde Madame Figaro dergisine samimi açıklamalarda bulunmuş ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Cam Yılmaz ile bir süredir aşk yaşayan ve aşklarına doludizgin devam eden ikili için özel bilgilerin de yer aldığı bu röportajda özellikle Samyeli’nin aşkını dile getirdiği sözler büyük yankı uyandırdı. Aşklarının sürpriz bir şekilde başladığının altını çizen Samyeli’nin röportajından özel açıklamalar şu şekilde,

DEFNE SAMYELİ'DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR

‘’Cem her zaman çok yakından olmasa da tanıdığım biri oldu. Zaten onun hep hayranı ve seyircisi olmuştur. Nasıl olunmaz ki? Cem gibi oyunculuğu, komedyenliği, yazarlığı, sinemacılığı, çizerliği ve müzisyenliği bünyesinde bulunduran, her işte farkını ortaya koyarak yeni normlar yaratan kaç kişi var ki? Onu yakından tanıyarak, kişiliğini de gördükçe ona olan hayranlığım giderek arttı. O çok iyi kalpli, çok dürüst, çok sahici, özenli, eğlenceli kısacası harika bir insan’’ dedi. Güzel oyuncu ve sunucu bu açıklamaları ile Cem Yılmaz’a olan aşkını bir kez daha itiraf etmiş oldu.

 

Defne Samyeli Cem Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Survivor şampiyonu adaya dönüyor
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...
Demet Akalın'dan CHP'li başkana övgü dolu sözler...