Samsung 4 Ana Kameralı Telefonu ile Geliyor

Güney Koreli şirket olan Samsung, akıllı cihazlarında kamera çıtasını oldukça yukarıya taşımakta olup, şirketin yeni model ve üzerinde çalıştığı cihaz olan Galaxy A9 Star Pro, 4 ana kamera ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung 4 Ana Kameralı Telefonu ile Geliyor
Samsung 4 Ana Kameralı Telefonu ile Geliyor Büsra Türkmen

Akıllı cihazlar her gün daha fazla bir üst sınıra çıkarken, bu kez ilk adım Samsung’dan geldi. İlk zamanlarda çıkan akıllı cihazlara bakıldığında tek kamera görülürken İphone, çift kamera özelliği ile piyasaya sürüldüğünde oldukça ilgi görmüş olup bu kez Samsung 4 kamera özelliği ile piyasada önemli bir gelişmeye imza atmakta kararlı görünüyor. Huawei 3 kamera özelliği ile P20 Pro modelinde ikinci bir aşamaya geçmişken şimdi Samsung A9 Star Pro cihazında tamı tamına 4 kamera özelliği kullanacaktır.

SAMSUNG'TAN 4 KAT EĞLENCE AÇIKLAMASI

Kısa süre önce Samsung 4 kat eğlence adı altında paylaşımda bulunmuş olup, bu paylaşımın 4 kamera ile bağlantısının olup olmadığı bilinmezken bu şekilde yorumlandı. Fakat bu durum aslında Samsung ’un 2 ön 2 arka yada 1 ön 3 arka kamera şeklinde bir cihaz çıkarması beklenmesi yönündeydi. Fakat gelen bilgilere göre 4 arka kamera özelliğinin gündeme gelmesi ile Samsung güzel bir projeye imza atacak gibi görünmektedir. Telefon hakkında net bir bilgi gelmese bile cihazın 4 ana kamerasının bulunması neredeyse kesin bir haber olup, diğer bilgiler de kısa süre içerisinde gelmesi beklenmektedir.

Samsung 4 Ana Kameralı Telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Hatice, bikinili paylaşımıyla olay oldu
Hatice, bikinili paylaşımıyla olay oldu