İstanbul'da ki Site Güvenliğine Dehşet Saldırı

İstanbul Pendik’te bulunan lüks site güvenlik görevlisine sitede oturan 2 kardeş dehşet şekilde saldırdı ve olay yerinden kaçtı.

İstanbul'da ki Site Güvenliğine Dehşet Saldırı
İstanbul'da ki Site Güvenliğine Dehşet Saldırı Eda Nur

İstanbul Pendik’te bulunan lüks site güvenlik görevlisine sitede oturan 2 kardeş dehşet şekilde saldırdı ve olay yerinden kaçtı. Bu görüntüler ise sitenin kameralarına saniye saniye yansırken güvenlik görevlisi yaralandı.

Olay 15:30 sıralarında iki kardeş olan Barış O. İle Azad O. Tarafından gerçekleştirilmiştir. Olayın çıkış nedeni ise iki kardeşin oturduğu siteye girmesi için araçları ile geldiği ve bu sırada güvenlikten kapıyı açmasını istediği güvenliğin ise sürekli böyle yaptıklarını hatırlatarak kapıyı kendi kumandanız ile açmalısınız yönetim kurulunun kararı olduğunu söylemesi üzerine iki kardeş sinirlendiklerini anlattı. Bunun üzerine araçlarından inene iki kardeş birisi demir sopa ile birisi ise bırak ile güvenlik görevlisine saldırdığını dile getirdi. Olay ise saniye saniye site kameralarında görüntülendi.

İki Kardeş Kaçtı!

Olay sırasında yan sitenin güvenlik görevlisinin de orda olması üzerine ilk ayırma çabalarına girdiği fakat sonuç vermeyince ve saldırıya devam etmeleri üzerine gidip biber gazını alarak iki kardeşe sıkmaları üzerine iki kardeş olay yerinden kaçtılar. Olayın emniyete bildirilmesi üzerine iki kardeş aranmaktadır. Yaralanan güvenlik görevlisi ise hastaneye kaldırırken başından yaralanmış olduğu söylendi. Şuan Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi gördüğü belirlenirken, saldırgan Barış O. İle Azat O. Kardeşler ise polisler tarafından aranmaktadır. Olayın tamamı güvenlik kameraları tarafından polisler tarafından incelendiği de belirlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı