Ünlü Profesör Dehşeti Yaşattı! İlişkisi Olan Kadını Bıçakladı

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde görevini yürüten Profesör Doktor Fuat Duygulu evli ve 1 çocuk babası iken evlilik dışı ilişkisi olan Sibel İ’yi bıçaklayarak yaraladı.

Ünlü Profesör Dehşeti Yaşattı! İlişkisi Olan Kadını Bıçakladı
Ünlü Profesör Dehşeti Yaşattı! İlişkisi Olan Kadını Bıçakladı Büsra Türkmen

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde görevini yürüten Profesör Doktor Fuat Duygulu evli ve 1 çocuk babası iken evlilik dışı ilişkisi olan Sibel İ. İle aralarında son zamanlarda çıkan anlaşmazlıklar nedeni ile Sibel İ.’yi konuşmak için çağırdı ve çıkan sert tartışmada Sibel. İ’yi bıçaklayarak yaraladı. Olayın ardından ünlü profesör tutuklanırken yaralanan genç kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtiliyor.

Yeniden Birleşmek İçin Çağırdı

Olay tam olarak Merkez’e bağlı Zümrüt Mahallesinde bulunan Sibel İ.’nin spor yaptığı salonun önünde gerçekleşti. Bir süre önce birlikteliklerine son veren ikili Profesör Dr. Fuat Duygulu tarafından yeniden birleşmek adına kadının spor yaptığı salonun önüne giderek konuşmak istediğini bildirdi. Kadının istemden de olsa yanına gitmesinde sert bir şekilde tartışma yaşandı. Fuat Duygulu (42 ) cebindeki bıçağı çıkararak Sibel İ.’yi yaraladı.

Karnından ve Bileğinden Yaraladı

Tartışma esnasında öfkesine hâkim olamayan Fuat Duygulu yanındaki bıçağı tereddüt etmeden genç kadının karnına ve bileğine sapladı. Çevredekilerin olayı görmesi üzerine acil sağlık ekiplerine haber vererek Fuat Duygulu’yu etkisiz hale getirmesinin ardından Sibel İ. Hastaneye kaldırıldı.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Sibel İ. Yaralanmanın etkisi ile sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilirken Fuat Duygulu polis ekipleri tarafından alınarak mahkemeye sevk edildi. Olayın ardından Duygulu Bünyan Cezaevine gönderildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı