CHP Sözcüsünden Abdullah Gül Yorumu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konuk olduğu bir TV kanalında Hakan Çelik’in sorularına cevap verdi.

CHP Sözcüsünden Abdullah Gül Yorumu
CHP Sözcüsünden Abdullah Gül Yorumu Nurullah Göbekli

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konuk olduğu bir TV kanalında Hakan Çelik’in sorularına cevap verdi. Doğan TV temsilcisi aracılığı ile yapılan bu konuşmada Tezcan’a yöneltilen Abdullah Gül ile görüşmeleriniz var mı sorusuna karşılık ‘’ bizler parti içerisinden aday çıkarma tarafıyız dışarıdan aday gösterme gibi bir planımız yok ‘’  diyerek cevap verdi.

CHP Genel Başkan yardımcısı ve parti sözcüsü olarak görevini yürüten Bülent Tezcan CNN Türk haber kanalının Haftasonu programında Doğan TV temsilcisi Hakan Çelik ile yaptığı programda siyasette kadının yeri sorusuna cevap olarak;

Kadınlar Siyaset içerisinde erkekleşmeden yer almalıdır. Meral Akşener bu ikisi için dengelenmiş bir isim olduğunu dile getirdi.

Şartlar Gereği Akşener’e Oy Verir misiniz?

Hakan Çelik tarafından ilginç olarak değerlendirilen ‘’ Meral Akşener’e oy verir misiniz ‘’ sorusu

Üzerine parti sözcüsü Bülent Tezcan -Bugünün yemeğini bugün, yarının yemeğini yarın yiyeceğiz. Biz adayımızı çıkaracağız ve demokratik bir yarış olacak. Sonrasında ne olur, konuşacağız...

CHP Kazanırsa Parlamenter Sisteme Dönülür mü?

Kendisine yöneltilen bu soru üzerine millet bize 400 vekil vermeli diyerek sözlerine şu şekilde devam etti. Mevcut sistem üzerinden devam edersek bile milletvekillerinin yetkilerini devreden çıkarmayı düşünmüyoruz. Enflasyon 2 haneli olurken dolar 4 TL oldu. Meclisi etkin bir şekilde çalıştıracağız. Bağımsız bir yargı tesis ederek görevi başarılı bir şekilde yürüteceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seren Serengil, Eylem İpek ile  Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Seren Serengil, Eylem İpek ile Barışma Teklifini Kabul Etmedi
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı
Başarılı Futbolcu Sosyal Medya’dan İhanet Açıklaması Yaptı