Cep Telefonu Sinyali Cinayeti Aydınlattı

Küçükçekmece’de meydana gelen olayda av tutkunu Yaşar Altın, ormanlık alana avlanmak üzere gittiğinde av tüfeği ile öldürüldüğü ortaya çıktı.

Cep Telefonu Sinyali Cinayeti Aydınlattı
Cep Telefonu Sinyali Cinayeti Aydınlattı Eda Nur

Küçükçekmece’de meydana gelen olayda av tutkunu Yaşar Altın, ormanlık alana avlanmak üzere gittiğinde av tüfeği ile öldürüldüğü ortaya çıktı. İhbar üzerine olay yerine giden Asayiş Büro Ekipleri olayı sorgularken Yaşar Altın’ın Ağabey şüpheli olarak gözaltına aldı. Yapılan sorgulamalarda suçlamayı kabul etmeyen ağabey Ş.A tutukladı. Olayı aydınlatan konu ise aynı saatlerde telefon sinyalleri incelendiğinde ağabey Ş.A’nın o bölgede olduğunu göstermesi cinayeti aydınlattı.

Cinayette İşlenen Tüfek Bulunamadı

Olay tam olarak 18 Ocak 2018 tarihinde meydana geldi. Akşam saatler 19:00 civarını gösterirken Asayiş Büro Ekiplerine gelen ihbarda Küçükçekmece yakınlarındaki bir göletin kenarında erkek cesedi olduğu ihbarı yapıldı. Olay yerine giden ekipler geniş çaplı aramalar yapsa da av tüfeği ile öldürülen kişinin 31 yaşında Yaşar Altın olduğu anlaşıldı. Ancak tüm aramalara rağmen tüfek bulunamadı.

Omuzunda Tüfekle Yürüyerek Görüntülendi

Olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatan ekipler tüm kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Olay günü omuzuna tüfek alarak yürüyen ve ormanlık alana doğru ilerleyen Yaşar Altın’ın hemen arkasından ağabeyi Ş.A’da kayıtlarda görüldü. Telefon sinyalleri incelenerek yapılan araştırmalarda kamera kayıtlarında görüntülenmesinden 20 dakika sonra ağabey Ş.A koşarak kaçtığı görüntülendi.

Suçlamaları Kabul Etmedi

Telefon sinyali ve kamera görüntülerine rağmen suçlamayı kabul etmeyen ağabey Ş.A olay günü küçük bir işinin olduğunu, işini hallettikten sonra çıktığını kardeşini görmediğini bildirdi. Asayiş Şube Cinayet Büro Ekipleri aynı aileden 3 kişiyi daha gözaltına alsa da Ş.A tutuklanarak cezaevine konuldu. Diğer gözaltına alınan bireyler olayla ilgili bağlantılarının ve haberlerinin olmadıklarını belirterek serbest bırakıldı.

küçükçekmece sinayeti küçükçekmece yaşar aydın Cinayette İşlenen Tüfek Bulunamadı Cep Telefonu Sinyali Cinayeti Aydınlattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı