Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Kaçırma İddiaları

Bilecik Osmaneli Belediye Başkanı olan Ak Partili Münür Şahin için kaçırma iddiaları ortaya çıktı. Belediye başkanının yolunu kesen kimliği belirsiz kişiler, bıçak ile başkanı tehdit ederek araca binmeye çalıştılar.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Kaçırma İddiaları
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Kaçırma İddiaları Koray Vardar

Bilecik Osmaneli Belediye Başkanı olan Ak Partili Münür Şahin için kaçırma iddiaları ortaya çıktı. Belediye başkanının yolunu kesen kimliği belirsiz kişiler, bıçak ile başkanı tehdit ederek araca binmeye çalıştılar. Dün gece gerçekleşen bu olay madde bağımlısı olan 4 kişinin, başkanın önünü kesmesi ile gerçekleşti.

Münür Şahin, karşılaştığı bu olay kaşsısında 4 kişiye silahı olduğunu söyledi ve onları bulunduğu yerden uzaklaştırarak polisi aradı. Kısa sürede yakalanan bu dört isimin madde kullandıkları ortaya çıktı.

Bıçaklı Tehdite Karşılık Silahlı Savunma

Evine gitmek üzere yola çıkan Osmaneli Belediye Başkanı Ak Partili Münür Şahin, madde bağımlısı dört kişi tarafından gasp edilmeye çalışıldı.

Bıçak ile belediye başkanını tehdit etmeye kalkan 4 saldırganı silahım var diyerek korkutup uzaklaştırmayı başaran başkan hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polisler kısa bir süre içerisinde şüphelileri yakaladı.

Gözaltına alınan dört kişinin sorguları tamamlandı ve adliyeye sevk edildiler. Ceza için mahkemeye çıkmaları bekleniyor. Münür Şahin’i ve tüm Bilecik halkını şaşırtan bu olay karşısında başkan göstermiş olduğu cesaret örneği ile tebrik topladı.

Bıçaklı tehdite karşı silahım var diyerek saldırganları korkutan Münür Şahin, kişilerin gerekli cezayı alması için ayrıca çaba gösterdiğini sarf etti. Belediye başkanında silah olduğunu düşünerek anında oradan uzaklaşan 4 şüpheli polislerin gelmesi ile kolaylıkla yakalandı.

Bilecik Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Kaçırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Şükran Ovalı doğum sonrası bir deri bir kemiğe döndü
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı
Neslihan Atagül, Dizi Setinde Eşine Sürpriz Yaptı