Kanatsız Kuşlar Dizisinin Zeynep'i Melis Tüzüngüç Kimdir?

Kanatsız Kuşlar dizisi ile ismini duyuran Melis Tüzüngüç kimdir, kaç yaşında gibi bilgiler merak konusu olurken, Zeynep karakteri ile takdir edilen ve kardeşleri için kendi hayatından vazgeçen abla halk tarafından benimsenerek gerçek bilgileri merak konusu olmuştur.

Kanatsız Kuşlar Dizisinin Zeynep'i Melis Tüzüngüç Kimdir?
Kanatsız Kuşlar Dizisinin Zeynep'i Melis Tüzüngüç Kimdir? Koray Vardar

Kanatsız Kuşlar dizisi ile ismini duyuran Melis Tüzüngüç kimdir, kaç yaşında gibi bilgiler merak konusu olurken, Zeynep karakteri ile takdir edilen ve kardeşleri için kendi hayatından vazgeçen abla halk tarafından benimsenerek gerçek bilgileri merak konusu olmuştur. Peki, Melis Tüzüngüç kimdir?

Kanatsız Kuşlar dizisi ile ün kazandığı düşünülen güzel oyuncu Melis, aslında erken yaşta oyunculuk kariyerine atanmıştır.

15 yaşında iken Yıldız Masalı kadrosunda yer alan genç oyuncu, daha sonra ise Babam Sınıfta Kaldı dizisi ile yakından tanınmaya başlanmıştır.

Fakat Kanatsız Kuşlar dizisinde birçok kitleye ulaşarak pek çok hayran kitlesi oluşturan Melis Tüzüngüç hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

Kanatsız Kuşlar Dizisinin Zeynep’i Kimdir?

4 Ekim 1994 yılında dünyaya gözlerini açan Melis, ilk oyunculuğunu 2011 yılında Yıldız Masalı projesi ile gerçekleştirmiş olup, bu projede İpek rolünü oynamıştır.

Daha sonra 2012 yılında ise Gani Müjde’nin Türk sit-com dizisi ile Balkız karakterini canlandırmış ve burada ün kazanmaya başlamıştır. 2013 yılında asıl yükselişe geçtiği dönem olup, Babam Sınıfta Kaldı dizisi ile Cem Davran ile başrolleri paylaşarak oyunculuk kariyerinde üne ulaşmaya başlamıştır.

2014 yılında ise TRT1 de ekranlara gelen Şimdi Onlar düşünsün dizisinde Reyhan rolünü canlandırmış olup, daha sonra ki sene ise Baba Candır dizisi ile oyunculuğunu iyice pekiştirmiştir. Şimdilerde ise Kanatsız Kuşlar dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Zeynep, oldukça profesyonel şekilde görevini yapmaktadır. 

Kanatsız Kuşlar Dizisi Zeynep Melis Tüzüngüç Melis Tüzüngüç Kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Zerrin Özer'in eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Hatice, bikinili paylaşımıyla olay oldu
Hatice, bikinili paylaşımıyla olay oldu