Son dakika... Savaş kapıda! İran...

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Kudüs'te yaptığı bir video konuşmasında, Nazi Almanyası ile İran İslam Cumhuriyeti'nin "Yahudileri öldürmek için acımasız bir bağlılığı" paylaştığını belirtti ve ekledi: "Bir gün İran rejimi düşecek"

Son dakika... Savaş kapıda! İran...
Son dakika... Savaş kapıda! İran... Admin

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu konuşmasında İran'a yüklendi ve İran'ın Nazi Almanyası ile ortak yönleri ve taahhüdleri olduğunu ileri sürdü.

Kısa video, İsrail tarafından atıldığı iddia edilen bir füzenin Cumartesi günü Şamyakınlarına düşmesinden sonra yayınlandı.

Netanyahu konuşmasında İran'a sürekli olarak odaklanmasını haklı bularak "Devletimizi yok etmek için ifade ettikleri soykırım tehditlerini yok sayamayacağız" ifadelerini kullandı.  

İran ve Nazi Almanyası diyen Netanyahu "ikisinin paylaştığı önemli ortak nokta; bir tanesi zulüm ve terörü empoze etmede acımasız bir bağlılık gösteriyor ikincisi ise Yahudileri öldürmek için..." dedi.

"İRAN REJİMİ DÜŞECEK"

İsrail'in İran'ın kendisini Suriye'de "askeri açıdan yerini sağlamlaştırmasına" ya da nükleer silah elde etmesine izin vermeyeceğini de sözlerine ekledi.

Netanyahu, "bir gün İran rejimi düşecek" diyerek, İsrail'in ülke ile ilişkileri tekrar kurmaya hevesli olacağını da belirtti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı"
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı