Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Raci Şaşmaz'dan Yeni Kararlar

Raci Şaşmaz yeni aldığı Denge Holding hakkında açıklamalar yaparak halka arz edilmiş bir fon kuracaklarını belirtti.

Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Raci Şaşmaz'dan Yeni Kararlar
Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Raci Şaşmaz'dan Yeni Kararlar

Pana Yatırım Holding'in Yönetim Kurulu Raci Şaşmaz yaptığı açıklamada yakın bir zamanda halka arz ederek bir fon oluşturacaklarını açıkladı.

"EN BÜYÜK ŞİRKETLERDEN BİRİYİZ"

Oyuncu ve senarist olan Raci Şaşmaz, Pana Yatırım Holding'in Denge Holding'i satın almasıyla beraber sermaya piyasalarına giriş süreci, uzun ve kısa vadede ekonomik stratejilerini açıklayan bir toplantı yaptı. Yapılan bu toplantıda medya sektöründe ve gayrimenkul yatırımında faaliyette olduklarını ifade eden Raci Şaşmaz "Belki çok yakın bir zaman zarfında medya alanında uluslararası arenada çok farklı bir fonu halka arz edeceğiz. Bun fon ile birlikte Türkiye'yi her alanda tanıtacağız. Ben bunu yapabilecek en büyük firmalardan birisi olduğumuz kanaatindeyim." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Raci Şaşmaz, yeni satın aldığı Denge Holding'in adının artık Pana Yatırım Holding olduğunu belirtti. Denge Holding hakkındada görüş belirten Şaşmaz "Teknik alt yapımıza yatırım yaparak teknolojik bir küresellik hedefledik. Teknopark içerisinde oyun endüstrisi, VFX, grafik tasarım teknolojisi gibi alanlar bulunacak." dedi.

"HALKA ARZ EDİLMİŞ FON İŞİ ÇOK ZOR"

Çok kazançlı olduğuna inanmadığı işlere girmeyeceğini belirten Raci Şaşmaz "Neden halka açık bir şirket aldınız?" sorusuna ise "Türkiye'de halka arz kolay değil. Bugün herhangi bir şirketin halka arz edilmesi en az iki senelik bir süreç sonunda oluyor. Mali disiplinin kurulması , şirketlerin buna adapte olması, denetimlerin yapılması hiç kolay işler olmadığı için böyle bir borsaya açık şirket tercih ettik" diyerek düşüncelerini dile getirdi.

halka arz medya raci şaşmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik