Baykal'ın eşi Olcay Baykal'dan Erdoğan itirafı

Önceki gün fenalaşarak hastaneye kaldırılan CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın eşi Olcay Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinden çok memnun kaldığını ve kendisinin başucunda dua okuduğunu belirtti.

Baykal'ın eşi Olcay Baykal'dan Erdoğan itirafı
Baykal'ın eşi Olcay Baykal'dan Erdoğan itirafı

Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın eşi Olcay Baykal son yaşananları anlattı. Olcay Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hastane ziyaretinde çok fazla ilgilendiğini ve Deniz Baykal'ın başucunda dua okuduğunu gözyaşları içerisinde söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün hastanede tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyarette bulunmuştu. Eşi Baykal'ın durumunu yakından takip eden Olcay Baykal ise son olarak Erdoğan hakkında sarf ettiği sözler ile bir anda gündem oldu.

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili geçirdiği rahatsızlık sonrasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Baykal'ın hastaneye kaldırıldığını ilk öğrenenler arasında yer alan eşi ise ilk uçakla hemen Antalya'dan Ankara'ya gitmişti.

Eşinin gece yarısında fenalaştığını koruma polisine söyleyen Olcay Baykal yaşadığı şok gibi anları bir bir anlattı. Durumun ciddiyetinin farkında olan koruma polisi ise hemen olay yerine ambulans çağırarak Baykal'ın hastaneye kaldırılmasında önemli etmen olmuştu. Baykal'ın hastaneye kaldırılmasından sonra ziyarette bulunan Erdoğan'ın ise başucunda dua ettiği belirtildi.

BAŞUCUNDA DUA OKUDU

Olcay Baykal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinde, "Cumhurbaşkanımız eşimle çok fazla ilgilendi. Başbakan Sayın Binali Yıldırım'da ziyarette bulundular. Durumunu her an yakından takip ediyorlar. Her gün gelen giden bakan çok oluyor. Hastaneye ziyarete gelen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Baykal'ın son durumu hakkında bilgi veren eşi Olcay Baykal, "Doktorlar durumunun iyiye gittiğini söylüyorlar. Hala belirgin bir risk var ama beklemek gerekiyor." şeklinde konuştu.

Deniz Baykal Olcay Baykal Cumhurbaşkanı Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik