Evli iş adamı Uğur Akkuş'un Ebru Şallı ile yasak aşkı kameralarda

Eski manken Ebru Şallı, evli ve iki çocuk babası Uğur Akkuş ile yasak aşk yaşarken bulundukları otelde gazetecilere yakalandı. Çift daha sonrasında otelden kaçmaya çalışırken kameralar tarafından görüntülendi.

Evli iş adamı Uğur Akkuş'un Ebru Şallı ile yasak aşkı kameralarda
Evli iş adamı Uğur Akkuş'un Ebru Şallı ile yasak aşkı kameralarda

Evli ve iki çocuk babası olan iş adamı Uğur Akkuş'un eski mankenlerden Ebru Şallı ile yaşadığı ilişki sonrasında eşini aldattığı iddia edildi. Nişantaşı'nda bir otel restoranında yemek yiyen çiftin kameralara yakalandığı belirtildi.

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan eski manken Ebru Şallı yine adından söz ettirmeyi başardı. Evli ve iki çocuk babası olan iş adamı Uğur Akkuş ile görüntülenen Şallı yeniden magazin gündeminde ilk sırada yer aldı.

Nişantaşı'dan bir otelin restoranında baş başa gözlerden uzak yemek yiyen çift kameralara gizlice yakalandı. Evli ve iki çocuk babası olan iş adamı Uğur Akkuş ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Şallı daha sonrasında bu haberleri sosyal medya hesabından yalanladı. 

Nişantaşı The St. Regis Otel'de bulunan Spago restoranda yemek yiyen çift gece geç saatlere kadar birlikte eğlenirken dışarı mekan çıkışında gazetecilerin ilgi odağı oldu. Çift daha sonrasında gizlice kaçış planı yapmalarına rağmen magazin gündeminde ilk sırada yer almaktan kurtulamadılar.

ŞALLI İLE AKKUŞ'UN KAÇIŞ PLANI

Telin otopark kısmını kaçış için kullanmaya çalışan çift buraya gizlice bir ticari taksi çağırdı. Otoparkın tüm ışıkları kapatıldıktan sonra karanlıkta taksiye binmeye çalışan Şallı ile Akkuş çifti daha sonrasında bu planlarını iptal ederek siyah camlı bir vip araç isteyerek gazetecileri şaşırtmak istedi. Otel çalışanları bu konuda geniş güvenlik önlemi almaya çalışırken Akkuş yerinde kalmayı tercih etti.

Şallı tek başına otelden çıkmak isterken otoparka çağırdığı özel minibüsü ile bir anda yola fırlayarak bütün trafik kurallarını ihlal ettiği görüldü. Gazetecilerle köşe kapmaca oynayan Şallı daha sonrasında Ulus'ta bulunan evine gelerek bu kaçışı sonlandırmış oldu

Uğur Akkuş Ebru Şallı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Fikri Işık'dan Bitmeyen Anibal Kavşağı İçin Firmaya Tepki
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 130 TL'ye Terlik