Whatsapp'a Kullanıcıları Sevindirecek Güncelleme

Yeni bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan ve henüz beta aşamasında test edilen Whatsapp güncellemesinin yakın zamanda kullanıcılarla buluşturulması hedefleniyor.

Whatsapp'a Kullanıcıları Sevindirecek Güncelleme
Whatsapp'a Kullanıcıları Sevindirecek Güncelleme Eda Nur

Uzun süredir sosyal medya devleri arasında gösterilen Facebook'un bünyesinde buluna Whatsapp'a kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünen yeni bir güncelleme geliyor. Oldukça popüler olan mesajlaşma uygulaması Whatsapp bu yeni güncelleme ile 3 yeni özelliği birden kullanıcıların beğenisine sunmayı hedefliyor.

GRUP SOHBETLERİNE SESLİ ARAMA ÖZELLİĞİ

Güncellemenin kullanıma alınması ile gelecek ilk özellik ise grup sohbetlerini baz alacak. Grup sohbetlerinde sesli arama yapılabilecek olan Whatsapp'ın yeni güncellemesinin detayları sosyal medya kullanıcıları arasında oldukça ilgi gördü. Listede bulunan bir kişiye fotoğraf göndermek istediğinizde dinamik olarak fotoğrafın zamanını göstermeyi hedefleyen Whatsapp bunun yanı sıra mesajlaşırken kullanılan emolojilerinde adını yazarak kullanıcıların bulabilmesini hedefliyor. 

Ayrıca son güncellemeden öncede bir çok güncelleme getirmiş olan popüler mesajlaşma uygulaması kullanıcılarına mesajlarda kalın, italik ve üstü çizgili yazı yazma olanağı sağlıyor.  Whatsapp'ın bu son hali şimdilik beta olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş olsada yakın zamanda Whatsapp yüklü olan herkesin telefonlarında yer alması bekleniyor.

DAKİK HESAPLAMALAR

Dakik hesaplamalar yapılmasını sağlayan Whatsappta, bir mesaj yazdığınızda mavi tiki görmek istiyorsanız bilgi opsiyonunu kullanarak istediğiniz bilgiye ulaşabilmenizi hedefliyor. Yeni güncellemeleri ile bir çok kullanıcıyı sevindirecek olan Whatsapp çalışanları en kısa sürede bir çok yeniliğinde geleceğini duyurdu. 

whatsapp güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Aynı Yatakta Poz Verdi
Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Aynı Yatakta Poz Verdi
Yeşim Ceren Bozoğlu fit haliyle büyülüyor
Yeşim Ceren Bozoğlu fit haliyle büyülüyor