Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan İddialara Yalanlama

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan'ın eşi hakkında ortaya attığı iddiaları yalanladı.

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan İddialara Yalanlama
Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan İddialara Yalanlama Eda Nur

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşinden boşanması ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara yanıt gecikmedi. MİT tarafından gönderilen ByLock listelerinde eşinin adı çıkan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'nın eşinden bu sebeple boşandığı ileri sürüldü.

Meydana gelen bu olayların ardından FOX Tv'de haber sunan İsmail Küçükkaya ve avukat Fidel Okan'ın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya hakkında ortaya attıkları iddialar ise gündeme bomba gibi düştü.

"MİT LİSTESİNDE ADI VAR"

Ortaya atılan iddialar "MİT tarafından belirlenen ByLock kullanıcılar listesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'nın eşinin adının geçmesi boşanmaya neden oldu." şeklindeydi. Sosyal medya hesaplarından Bakan'a yüklenen İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan attıkları twitlerde olayı dillendirdi.

İsmail Küçükkaya twitter üzerinden "Özel Bir Haber/ Bir bakanın eşininde ByLock kullandığı ortaya çıkınca bakan hemen boşandı." yazarken avukat Fidel Okan ise "Bugün bir Bakanın başı epey ağrıyacak. Bu yüzden hikayesi hiç inandırı değil hemen istifa etmeli. Eşi FETÖ üyesi olan bir Bakan o koltuğa hangi yüzle oturacak anlamıyorum. Boşanınca mesele kapanıyor mu?" ifadelerini kullandı.

İDDİALARI YALANLADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ise, İsmail Küçükkaya ve Fidel Okan'ın ortaya attığı iddialara yanıtını geciktirmedi. Kendi sosyal medya hesabından verdiği yanıtta "Bazı basın organlarında benim ve eşim hakkında ortaya atılmış iddialar var. Bu iddialar kesinlikle iftira ve gerçek dışıdır. Atılan bu iftiralara karşı olarak derhal hukuki işlemleri başlatacağım." ifadelerini kullandı.

mit listesi fatma betül sayan kaya aile ve sosyal politikalar bakanı fetö ByLock
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nesrin Cavadzade Cannes Zirvesinde
Nesrin Cavadzade Cannes Zirvesinde
Popstar Emir Ekin Dolandırıcı Çıktı
Popstar Emir Ekin Dolandırıcı Çıktı