Nihat Doğan’dan Gülben Ergen’le İlgili Şok İddialar

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına katılan Nihat Doğan magazin gündemini şaşırtacak açıklamalarda bulundu.

Nihat Doğan’dan Gülben Ergen’le İlgili Şok İddialar
Nihat Doğan’dan Gülben Ergen’le İlgili Şok İddialar Admin

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına katılan Nihat Doğan magazin gündemini şaşırtacak açıklamalarda bulundu.

Her yaptığı açıklama olay olan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından çok eleştirilen Nihat Doğan bu sefer ünlü şarkıcı Gülben Ergen’le ilgili şok eden iddialar ortaya attı.

Doğan, Gülben Ergen’in Özlem Selanik’in nişanlısını elinden aldığını söyledi. Magazin gündeminde kısa bir süre önce Yeşim Salkım’ın hışmına uğrayan Gülben Ergen bu kez de Nihat Doğan’ın açıklamalarına maruz kaldı. Programı dinleyen magazin severler Özlem Selanik kimdir? sorusunu sordu.

Özlem Selanik ismi Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında masaya yatırıldı. Yeşim Salkım ve Seren Serengil gibi isimlerin hakkında birçok iddiada bulunduğu Gülben Ergen’le ilgili bir iddia da Nihat Doğan tarafından ortaya konmuş oldu.

İddialara göre Gülben Ergen yıllar önce evinde kaldığı Özlem Selanik’in nişanlısıyla ilişki yaşadı. Özlem Selanik nişanlısı kim? sorusunu gündeme taşıyan iddiaya dair Nihat Doğan açıklamalarını şu şekilde sürdürdü. “Gülben Özlem’in evinde kalıyor önce.

Nişanlısını elinden almış bu dönemde. Gülben Ergen eğer bu iddiayı kabul etmezse ben kaynağımı da söyleyebilirim. Özlem Selanik o dönem Hattat ailesinden birisiyle nişanlı. Bu durumu ne Seren Serangil biliyor, ne de Yeşim Salkım biliyor.

Gülben Ergen önce Özlem Selanik’in nişanlısını elinden almıştır.” Gülben Ergen’in hakkında çıkan bu iddialara ne cevap vereceği merakla bekleniyor. Özlem Selanik, 1991 yılında Altın Güvercin yarışmasında sinema güzeli seçilmiş olan bir mankendir.  

Özlem Selanik kimdir Özlem Selanik nişanlısı kim Gülben Ergen Nihat Doğan Söylemezsem olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı"
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı
Tümer Metin ve Gamze Topuz ikinci kez barıştı